به گزارش دنیای اسرار:قاسمی معاون فرهنگی و هنری دانشگاه علمی کاربردی اصفهان در آیین اختتامیه نخستین رویداد لباس عاشورایی با تشکر از عوامل اجرایی این برنامه و همچنین دانشجویان و تولیدکنندگان و رسانه ها گفت: رسالت اصلی دانشگاه جامع علمی کاربردی انتقال و ارتقای دانش و فن آوری کار و ایجاد توانمندی افراد به منظور تصدی مشاغل و رفع نیاز بازار کار هست.علاوه بر این یکی از اهداف کلان دانشگاه، تربیت کننده نیروهائی که در سطح میانی کشور مفید واقع شوند.
معاون فرهنگی و هنری دانشگاه علمی کاربردی اصفهان بیان کرد:ویژگیهای دانشگاه جامع علمی کاربردی بسیار می باشد از جمله تقاضا محور بودن ، وجود محیط واقعه کار در بازار کار در جهت آموزش دانشجو ، ترویج فرهنگ مهارت محوری در خانواده آورده شود که در جهت تحقق اهداف و برگزاری با دستگاههای مختلف از جمله شهرداری تفاهم نامه هایی در زمینه اجرای دوره های آموزشی و برگزاری استارت آپ ها صورت گرفته است.
وی افزود:هدف از انتخاب موضوع عاشورا هویت و ارزش بخشیدن به قداست عاشورا در جامعه امروزی است.
قاسمی بیان کرد:استقبال از این طرح بسیار عالی بود و داوران بیان کردند که اکثر طرح هایی که ارائه داده شد در سطح ملی است. که نهایتا ۳۰ اثر به مرحله ی اجرا در آمد و دو طرح مورد توجه تولید کنندگان قرار گرفت تا به مرحله تولید برسد.
قاسمی در پایان جلسه ضمن امیدواری توسعه و پیشرفت این طرحها در آینده از همه ی شرکت کنندگان در این راستا تشکر کردند.

خبرنگار:علیرضاهژبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *