به گزارش دنیای اسرار:سرپرست مخابرات منطقه اصفهان در بازدید سر زده از معاونت تجاری و امور مشتریان این مجموعه با اعلام این مطلب گفت : امروزه با توجه به تغییر فضای کسب و کار و روی آوردن جامعه به فضای دیجیتال مارکتینگ، ارائه سرویس های جدید و فروش محصولات در بازارهای به روز ،امری اجتناب ناپذیر برای همه مجموعه های اقتصادی است.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان،اسماعیل قربانی در این بازدید ضمن بازدید از واحد‌های مختلف این معاونت با تاکید بر لزوم همکاری بیشتر معاونت های تجاری و شبکه، اظهار کرد : همدلی و هم افزایی این دو معاونت می تواند منجر به تمرکز بیشتر بر روی ارائه سرویس های باند پهن به هم استانی های عزیز و جلب رضایت بیش از پیش مشترکین و جامعه مخاطب ما شود.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت های فضای مجازی در راستای ارتقاء سهم بازار گفت : در زمان قبل‌تر، تبلیغات تنها از تلویزیون و بیلبورد‌های شهری و…صورت می‌گرفت که در واقع بازاریابی محیطی نقش‌آفرین‌ترین بخش برای کسب‌ و کار‌ها بود؛ ولی امروزه دیگر با توجه به عدم ارتباط‌های حضوری با مشتریان و شرایط بیماری کرونا همه‌چیز به طرز شگفت‌انگیزی تغییر کرده است.

قربانی افزود : با توجه به اینکه امروزه مردم بیشتر وقت خودشان را در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی می‌گذرانند؛ اگر کسب و کار‌ها با ایجاد زیر ساخت‌های درست فناوری و تولید محتوای موثر در این فضا‌ها قرار بگیرند؛بی‌شک شاهد رشد بازاریابی محتوایی و فرآیند فروش خود خواهند بود.

مدیر مخابرات منطقه اصفهان ،ارزیابی عملکرد سرویس های مخابراتی و ارزشهای افزوده را از موضوعات پر اهمیت معاونت تجاری دانست و تاکید کرد در این راستا ،همکاران با استفاده از روشهای علمی و عملیاتی جهت نیل به اهداف شرکت اهتمام ورزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *