سرپرست مخابرات منطقه اصفهان روز چهارشنبه ۹۹/۱۱/۲۹ با اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی مصرف کارکنان این مجموعه دیدار و از نزدیک در جریان روند فعالیتهای آن قرار گرفت.

به گزارش دنیای اسرار،اسماعیل قربانی در این دیدار با اشاره به نقش تعاونی ها در ساختار اقتصادی کشور گفت : امروزه تعاونی ها وسیله مناسبی برای توسعه فعالیتهای اقتصادی و اجتماعی کشور به شمار می‌روند که می توانند در بهره‌ وری بهینه از شرایط زندگی،توزیع مایحتاج عمومی،‌ایجاد فرصتهای شغلی و بهبود وضعیت اجتماعی مؤثر باشند.

وی افزود : تجربه کشورهای توسعه یافته نشان می‌دهد که تعاونی‌ها بهترین تشکل‌هایی هستند که موفق شدند اسباب تجمیع سرمایه های خرد و نیروهای خلاق و با انگیزه را برای انجام کارهای گروهی و کارآفرینانه فراهم کنند.

مدیر مخابرات منطقه اصفهان،تعاونی مصرف کارکنان این مجموعه را نماد یک تعاونی موفق دانست و اظهار کرد: امیدواریم با برنامه ریزی و جدیت تمام،همه برنامه های این شرکت تعاونی در راستای خدمت رسانی به خانواده مخابرات استان محقق شود.

گفتنی است در ادامه تنی چند از اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی مصرف کارکنان مخابرات منطقه اصفهان گزارشی از وضعیت شرکت تعاونی و مسائل و مشکلات پیش روی خود ارائه کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *