تاریخ انتشار : سه‌شنبه 20 آوریل 2021 - 13:06
کد خبر : 24979

جلوگیری از هدر رفت ۱۰۷ لیتر برثانیه آب در سطح استان اصفهان

جلوگیری از هدر رفت ۱۰۷ لیتر برثانیه آب در سطح استان اصفهان

با اجرای عملیات نشت یابی صورت گرفت؛ جلوگیری از هدر رفت ۱۰۷ لیتر برثانیه آب در سطح استان اصفهان به گزارش دنیای اسرار:با انجام پیمایش و نشت گیری ۳۹۸ کیلومتر شبکه توزیع و ۳۱ هزار فقره انشعابات آب، از هدر رفت  ۱۰۷ لیتربر ثانیه آب آشامیدنی در استان اصفهان جلوگیری شد. مدیر دفتر بهره برداری

با اجرای عملیات نشت یابی صورت گرفت؛

جلوگیری از هدر رفت ۱۰۷ لیتر برثانیه آب در سطح استان اصفهان

به گزارش دنیای اسرار:با انجام پیمایش و نشت گیری ۳۹۸ کیلومتر شبکه توزیع و ۳۱ هزار فقره انشعابات آب، از هدر رفت  ۱۰۷ لیتربر ثانیه آب آشامیدنی در استان اصفهان جلوگیری شد.

مدیر دفتر بهره برداری و کاهش آب بدون درآمد آبفای اصفهان با اعلام این خبر، گفت: این عملیات سال گذشته در ۴۵ شهر و ۸۰ روستای تحت پوشش که هدر رفت بالای ۱۶ درصد داشتند، به اجرا درآمد.

سید محمدحسین صالح افزود: در جریان پیمایش شبکه توزیع و انشعابات آب شهرها و روستاهای یاد شده، در مجموع ۲۴۳ مورد نشت آب از شبکه توزیع و ۵۱۹ مورد نشت از انشعابات آب شناسایی شد که بلافاصله مورد نشت گیری و تعمیر قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در نتیجه این عملیات از هدر رفت ۱۰۷ لیتر در ثانیه آب آشامیدنی جلوگیری به عمل آمد، گفت: در سال جاری نیز عملیات پیمایش و نشت یابی شبکه توزیع و انشعابات آب شهرها و روستاهای استان با قوت ادامه خواهد یافت.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.