مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، از واگذاری ۶۰۲ مورد انشعاب رایگان گازطبیعی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی این استان در سال گذشته خبر داد.

به گزارش دنیای اسرار، سید مصطفی علوی، با بیان این مطلب که اقدامات و فعالیت‌های شرکت گاز در راستای ارائه متوازن نعمت الهی گاز در جامعه به ویژه افراد کمتر برخوردار است، اظهار کرد: سال گذشته تعداد ۶۰۲ انشعاب رایگان گاز در این استان اهدا شد که از این تعداد ۱۰۳ مورد به خانوارهای تحت پوشش بهزیستی و ۸۵ مورد هم به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) واگذار شده است.

علوی، افزود: همچنین سال گذشته۳۲۴ انشعاب رایگان در اختیار خانواده معظم شهداء، اسراء، مفقود الاثر و جانبازان و رزمندگان قرار گرفت و ۹۰ بخشودگی نیز شامل مساجد، حسینیه ها و مدارس خیرساز گردید.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، افزود: مددجویان نهاد‌های حمایتی که تاکنون از امتیاز انشعاب گاز بهره‌مند نشدند، می‌توانند با دریافت معرفی‌نامه از نهاد مربوطه و ارائه آن به شرکت گاز از امتیاز کنتور و اشتراک رایگان استفاده کنند.

علوی، تصریح کرد: بر اساس قانون، افراد تحت پوشش سازمان‌ها و نهاد‌های حمایتی همانند کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی و… با ظرفیت مصرفی ۶ مترمکعبی می‌توانند برای یکبار از اشتراک رایگان گاز استفاده کنند.

وی در پایان، اظهار داشت: هم استانی‌های گرامی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت به آدرسwww.nigc-isfahan.ir  و با شماره ۳۸۱۳۲ و تلفن ۱۵۹۴ برای دریافت خدمات الکترونیک شرکت گاز استان اصفهان تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *