دبیر حزب موتلفه اسلامی استان اصفهان: پویش «حرکت» در اصفهان آغاز به کار کرد.
به گزارش دنیای اسرار:حسن سقایی در گفت‌وگو با خبرنگار دنیای اسرار از آغاز بکار پویش «حرکت» در شهر اصفهان خبر داد و گفت: جوان سازی و تخصصی گرایی را در مدیریت شهری اصفهان دنبال خواهیم کرد.
وی با اشار به راه‌اندازی پویش شهری «حرکت» در استان اصفهان اظهار داشت: هدف از راه‌اندازی این پویش تقویت عنصر تجربه و تخصص گرایی در اداره شهر است و باید توجه داشت که این پویش با توجه به اهمیت مبحث مدیریت شهری و الزامات کنش تخصصی در این حوزه و در راستای تامین منافع شهروندان و به دور از سیاسی کاری‌های مرسوم اجرای می‌شود.

ذی نفعان واقعی در پویش « حرکت» شهروندان هستند

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان اصفهان با تاکید بر اینکه ذی نفعان واقعی در پویش « حرکت» شهروندان هستند، ابراز داشت: برای تحقق اهدافمان افراد را فرای منافع جناحی و سیاسی به همکاری دعوت کرده‌ایم.
وی با بیان اینکه جوانگرایی در مبحث اداره شهر و کشور نیازمند رعایت الزاماتی است، تصریح کرد: صرف شعار جوانگرایی و استفاده ابزاری از این شعار و معرفی افراد ضعیف برای تصدی سمت ها حتی اگر جوان باشند آسیب زا است.
حسن سقایی در ادامه تصریح کرد: چنانچه جوانگرایی بر اساس شایسته سالاری و به دور از اقدامات سطحی باشد، می‌تواند تاثیر بسزایی در توسعه شهر داشته باشد همانطور که ما در پویش شهری «حرکت» به دنبال جوان سازی مدیریت شهری هستیم و بر این باوریم نباید از جوانانی استفاده شود که با تصمیم اشتباه زندگی شهروندان را به مخاطره بیندازند.
وی تاکید کرد: ما از نیروهای باتجربه هم استفاده خواهیم کرد و برای این منظور ماه‌ها است که در کمیته رصد و ارزیابی پویش، افرادی که شاخص‌های مدنظر پویش را داشته‌اند ارزیابی و مورد گزینش قرار گرفته‌اند.

دائمی شدن پویش «حرکت» را دنبال می‌کنیم

سقایی با بیان اینکه همه توان خود را برای دائمی شدن فعالیت پویش «حرکت» به کار خواهیم گرفت، اضافه کرد: برای این امر در انتخابات پیش رو برنامه‌ ریزی‌های زیادی خواهیم داشت تا با انتخاب افراد شایسته به کار خود ادامه دهیم.
وی با بیان اینکه برای ایجاد زیرساخت‌های پویش «حرکت» بیش از یک سال زمان صرف شده است، ادامه داد: این پویش به صورت رسمی از اسفندماه ۱۳۹۹ کار خود را آغاز کرده و پذیرای همه مخاطبان خواهد بود.
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان اصفهان با تاکید بر اینکه تبدیل اصفهان به شهر زیست پذیر از اصلی‌ترین اهداف پویش حرکت است، اضافه کرد: در این رابطه کمیته‌های مختلفی زیرمجموعه این پویش تشکیل شده که امور مربوط به اصلاح حوزه‌های مدیریت شهری را دنبال می‌کنند.
وی ادامه داد: از جمله این زیرمجموعه‌ها کمیته خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک، معماری و شهرسازی، فرهنگی و… است.
حسن سقایی با تاکید بر اینکه برنامه جامع شهر اصفهان توسط این زیرمجموعه‌ها بازنگری و اصلاح شده است، ادامه داد: این کار با دقت و نظم خاصی و در سکوت خبری انجام شد و در حال حاضر به پایان رسیده و به زودی رونمایی خواهد شد.
وی با بیان اینکه همه شهروندان اصفهان می‌توانند در این پویش همکاری داشته باشند اضافه کرد: همه شهروندان حق استفاده از زیست مناسب را دارند و در این زمینه ژن برتر نخواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *