به گزارش دنیای اسرار:_ رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری اعضای باند ۴ نفره ای که با تهدید سلاح سرد وارد منزل زنان کهنسال شده و طلاجات آنان را سرقت کرده بودند در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان “چادگان” خبر داد.

سرهنگ” حسین تُرکیان” درگفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت: در پی وقوع ۲ فقره زورگیری مسلحانه طلاجات از زنان کهنسال در شهرستان “چادگان”موضوع با حساسیت ویژه ای از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان دنبال شد.

وی افزود: در بررسی های علمی و تخصصی صورت گرفته مشخص شد سارقان ۴ نفر از اهالی شهرستان هستند که شبانه وارد منازل زنان کهنسال شده و با تهدید سلاح سرد طلاجات آنان را به زور سرقت کرده بودند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: سرانجام با یک کار علمی و هوشمندانه رد پای ۲ تن از سارقان در یکی از روستاهای اطراف شهرستان به دست آمد و کارآگاهان در یک عملیات منسجم و هماهنگ آنان را در مخفیگاه خود دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

تُرکیان گفت: متهمان در مواجه با مدارک و مستندات ارائه شده از سوی کارآگاهان به ۲ فقره سرقت مذکور با همدستی ۲ فرد سابقه دار دیگر اعتراف کردند که این افراد نیز در عملیاتی دیگر دستگیر و هر ۴ نفر با اعتراف صریح به جرم خود تحویل مرجع قضائی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *