تاریخ انتشار : چهارشنبه 19 ژانویه 2022 - 15:14
کد خبر : 28587

معاینه فنی رایگان تاکسی ها از روز هوای پاک تا ششم بهمن

معاینه فنی رایگان تاکسی ها از روز هوای پاک تا ششم بهمن

هادی منوچهری خبر داد: معاینه فنی رایگان تاکسی ها از روز هوای پاک تا ششم بهمن ​مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسی‌رانی شهرداری اصفهان از اجرای طرح معاینه فنی رایگان تاکسی ها از روز هوای پاک تا ششم بهمن ماه خبر داد. به گزارش دنیای اسرار، هادی منوچهری گفت: سازمان تاکسیرانی، طرح معاینه

هادی منوچهری خبر داد:

معاینه فنی رایگان تاکسی ها از روز هوای پاک تا ششم بهمن

​مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسی‌رانی شهرداری اصفهان از اجرای طرح معاینه فنی رایگان تاکسی ها از روز هوای پاک تا ششم بهمن ماه خبر داد.

به گزارش دنیای اسرار، هادی منوچهری گفت: سازمان تاکسیرانی، طرح معاینه فنی رایگان تاکسی‌ها و خودروهای آژانس‌های اصفهان را به مدت یک هفته، برای رسیدن به هوایی پاک اجرایی می کند.

وی در این باره اظهار کرد: به مناسبت روز هوای پاک، رانندگان تاکسی‌ها و آژانس‌های تحت نظارت سازمان تاکسی‌رانی می‌توانند با ارائه کارت شهری معتبر به صورت رایگان از تاریخ ۲۹ دی‌ماه تا ششم بهمن ماه سال‌جاری از این خدمات در مرکز معاینه فنی تاکسی‌رانی استفاده کنند.

منوچهری تعداد تاکسی‌ها وآژانس‌های شهر اصفهان را حدود ۱۳ هزار دستگاه برشمرد و افزود: برای خودروهای عمومی پلاک «ت» پس از گذراندن یک سال و خودروهای پلاک سفید (آژانس) دو سال پس از تولید باید کارت معاینه فنی دریافت شود.

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان اضافه کرد: رانندگان خودروهای فعال در حوزه حمل و نقل عمومی پلاک «ت» با گذشت ۱۰ سال پس از تولید، موظف هستند هر شش ماه یک‌بار و در مواقع خاص، سه ماه یک‌بار معاینه فنی دریافت کنند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.