تاریخ انتشار : یکشنبه 15 می 2022 - 10:17
کد خبر : 29292

پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی ۳هزار و ۷۵۱ مددجوی اصفهانی در سال گذشته

پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی ۳هزار و ۷۵۱ مددجوی اصفهانی در سال گذشته

در سال گذشته حق بیمه بازنشستگی تامین اجتماعی ۳ هزار و ۷۵۱ نفر از زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح های اشتغال و خودکفایی تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان پرداخت شده است. به گزارش ردنیای اسرار: هادی بنایی معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان، با اشاره به اینکه

در سال گذشته حق بیمه بازنشستگی تامین اجتماعی ۳ هزار و ۷۵۱ نفر از زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح های اشتغال و خودکفایی تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان پرداخت شده است.
به گزارش ردنیای اسرار: هادی بنایی معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان، با اشاره به اینکه پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی با هدف توانمندسازی مددجویان انجام می شود، بیان داشت: در سال گذشته ۱۳ میلیارد و ۱۹۹میلیون تومان حق بیمه تامین اجتماعی مددجویان تحت حمایت واریز شده است.
هادی بنایی پرداخت حق بیمه مددجویان را تضمین آینده آنها برای دریافت حقوق پس از دوران بازنشستگی و خروج از چرخه حمایتی امداد اعلام کرد و ادامه داد: حق بیمه ۲ هزار و ۹۷۸ زن سرپرست خانوار و ۷۷۳ نفر از مجریان طرح های خودکفایی به حساب سازمان تامین اجتماعی پرداخت شده است.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان، افزود: در سال گذشته تعداد ۱۹۱ نفر از مددجویانی که بالای هفت سال سابقه تامین اجتماعی داشتند و به سن بازنشستگی رسیدند، با خرید سوابق ایشان به ارزش ۲ میلیارد و ۹۹۱ میلیون تومان توسط این نهاد، شامل مزایای بازنشستگی تامین اجتماعی شده و از چرخه حمایت کمیته امداد خارج شدند.
وی گفت: افراد تحت حمایت دارای بیمه پس از ۱۰ سال سابقه پرداخت حق بیمه و داشتن ۵۵ سال برای زنان و ۶۰ سال برای مردان بازنشسته شده و پس از بازنشستگی از مستمری و خدمات تامین اجتماعی بهره مند می شوند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.