تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۶
کد خبر : 34922

دیپلماسی علمی، نقش کلیدی در تقویت همکاری های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی دارد

دیپلماسی علمی، نقش کلیدی در تقویت همکاری های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی دارد

مدیر دفتر همکاری های علمی و بین المللی تاکید نمود:حضور سفیر دانمارک در دانشگاه اصفهان  نوید بخش گسترش همکاری های علمی و بین المللی است   به گزارش دنیای اسرار:دکتر آرش شاهین مدیر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه اصفهان  به تشریح نقشه راه همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه اصفهان با دانشگاه

Print Friendly, PDF & Email

مدیر دفتر همکاری های علمی و بین المللی تاکید نمود:حضور سفیر دانمارک در دانشگاه اصفهان  نوید بخش گسترش همکاری های علمی و بین المللی است

 

به گزارش دنیای اسرار:دکتر آرش شاهین مدیر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه اصفهان  به تشریح نقشه راه همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه اصفهان با دانشگاه های کشور دانمارک پرداخت.

 

مدیر دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه اصفهان، حضور سفیر دانمارک در دانشگاه اصفهان را نوید بخش گسترش همکاری های علمی و بین المللی فی مابین دو کشور دانست و بر این مهم تاکید نمود.

وی در ادامه تصریح نمود: یکی از اقدامات مهم دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه اصفهان آنالیز ۵ دانشگاه دانمارک به عنوان دانشگاه هدف برای گسترش همکاری های علمی و بین المللی است که در این راستا دانشگاه های با رتبه های یک تا ۵ کشور دانمارک شامل: کوپنهاک، آرهاس،صنعتی دانمارک،آلبورگ و دانشگاه دانمارک جنوبی مورد بررسی و آنالیز قرار گرفتند و نهایتا دانشکده های دانشگاه اصفهان براساس اولویت بندی تخصص ها می توانند همکاری های آموزشی و پژوهشی خود را اغاز نمایند.

دکتر شاهین تصریح نمود: پیش نویس همکاری های دانشگاه اصفهان با دانشگاه های دانمارک آماده  و در قالب یک نقشه راه تنظیم و به سفیر دانمارک تحویل داده شد.

وی تصریح نمود: یکی از پیشنهادهای مهم در این دیدار، راه اندازی مرکز زبان فارسی در ۴ دانشگاه دانمارک به غیر از دانشگاه صنعتی بود که مورد توجه قرار گرفت.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.