تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۹
کد خبر : 36347

دفتر منطقه‌ای مدیریت یکپارچه حوضه آبریز زاینده‌رود افتتاح می‌شود

دفتر منطقه‌ای مدیریت یکپارچه حوضه آبریز زاینده‌رود افتتاح می‌شود

    مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: دفتر منطقه‌ای مدیریت یکپارچه حوضه آبریز زاینده‌رود افتتاح می‌شود. به گزارش دنیای اسرار:حسن ساسانی با اعلام این خبر اظهار داشت: دفتر منطقه‌ای مدیریت یکپارچه حوضه آبریز زاینده‌رود در ادامه و راستای شکل گیری مدیریت حوضه های آبریز در شرکت مدیریت منابع آب ایران، شانزدهم آبان

Print Friendly, PDF & Email

 

 

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: دفتر منطقه‌ای مدیریت یکپارچه حوضه آبریز زاینده‌رود افتتاح می‌شود.

به گزارش دنیای اسرار:حسن ساسانی با اعلام این خبر اظهار داشت: دفتر منطقه‌ای مدیریت یکپارچه حوضه آبریز زاینده‌رود در ادامه و راستای شکل گیری مدیریت حوضه های آبریز در شرکت مدیریت منابع آب ایران، شانزدهم آبان ماه به طور رسمی افتتاح می شود.

وی افزود: ایجاد دفتر منطقه‌ای مدیریت یکپارچه حوضه آبریز زاینده‌رود گام بسیار مهمی در مدیریت منابع آب در سطح منطقه ای و محلی است.

ساسانی با اشاره به این که اخذ و اجرای تصمیمات با رویکرد علمی و با مشارکت ذی نفعان و ذی مدخلان واقعی آب از اهداف دفتر منطقه‌ای مدیریت یکپارچه حوضه آبریز زاینده‌رود است، تصریح کرد: حوضه آبریز زاینده رود با پیچیدگی های فراوانی از جنبه های مختلف روبه رو بوده و سالها توسط مشاوران داخلی و خارجی مورد بررسی قرار گرفته است تا امروز افتتاح دفتر منطقه‌ای مدیریت یکپارچه حوضه آبریز زاینده‌رود اجرایی شود.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان تصریح کرد: با افتخار اعلام می کنم بخش زیادی از آنچه امروز به عنوان دانش فنی در این دفتر مهیا است و استفاده می شود حاصل تلاش های کارشناسان و مدیران خبره ایرانی است.

ساسانی اضافه کرد: دفتر منطقه‌ای مدیریت یکپارچه حوضه آبریز زاینده‌رود علاوه بر به کارگیری مدلها و ابزار پشتیبانی تصمیم گیری، وظیفه ایجاد ساختار هماهنگ کننده در سطح های ملی و منطقه ای را با حضور نهادهای دیگر دولتی و غیر دولتی و گروداران امکان پذیر می سازد.

وی خاطر نشان کرد: در واقع دفتر منطقه‌ای مدیریت یکپارچه حوضه آبریز زاینده‌رود جایگاهی رسمی برای هم اندیشی و تنظیم ساختار مدیریت از پایین به بالا را فراهم می نماید.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان با بیان اینکه تحلیل اثر هر اقدام در گذشته و هر تصمیم در آینده بر منابع و مصارف آب در حوضه زاینده رود، اصلاح اقدامات و هم چنین انحراف عملکردها توسط این دفتر انجام و تصمیم گیران از آن مطلع خواهند شد، گفت: به این ترتیب با افتتاح دفتر منطقه‌ای مدیریت یکپارچه حوضه آبریز زاینده‌رود شاخص های حکمرانی خوب از قبیل شفافیت، مشارکت، قانون محوری، کارایی و مسئولیت پذیری قابل رصد است.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.