تاریخ انتشار : جمعه ۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۴
کد خبر : 40095

امنیت کامل در تمامی حوزه های انتخابیه استان اصفهان برقرار است

امنیت کامل در تمامی حوزه های انتخابیه استان اصفهان برقرار است

فرمانده انتظامی استان اصفهان: امنیت کامل در تمامی حوزه های انتخابیه استان اصفهان برقرار است فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: رای گیری از مردم در تمامی حوزه های انتخابیه استان بدون هیچ گونه مشکلی و در کمال امنیت و آرامش در حال انجام است. به گزارش دنیای اسرار:سردار حمید علینقیان پور امروز 8 تیرماه  پس

Print Friendly, PDF & Email

فرمانده انتظامی استان اصفهان:

امنیت کامل در تمامی حوزه های انتخابیه استان اصفهان برقرار است

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: رای گیری از مردم در تمامی حوزه های انتخابیه استان بدون هیچ گونه مشکلی و در کمال امنیت و آرامش در حال انجام است.

به گزارش دنیای اسرار:سردار حمید علینقیان پور امروز 8 تیرماه  پس از انداختن رای خود در صندوق رای مستقر در ستاد فرماندهی انتظامی استان اصفهان در جمع خبرنگاران گفت: تمهیدات ویژه امنیتی و انتظامی برای برگزاری یک انتخابات با شکوه و پرشور پیش بینی شده و همکاران من از نخستین ساعات بامداد امروز در حوزه های انتخابیه حضور یافته و وظیفه تامین امنیت این حوزه ها را تا پایان رای گیری و شمارش آرا برعهده دارند.وی افزود: براساس گزارش های بدست آمده رای گیری از مردم در تمامی حوزه های انتخابیه استان بدون هیچ گونه مشکلی و در کمال امنیت و آرامش در حال انجام است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه بکارگیری نیروهای پلیس در حوزه های انتخابیه خللی در تامین امنیت جامعه و سایر ماموریت هایش ایجاد نمی کند گفت: پلیس برای امنیت و آرامش شهروندان شبانه روز آماده است و امروز هم در کنار سایر ماموریت های خود به صورت مضاعف ماموریت تامین امنیت  انتخابات را هم انجام می دهد و اجازه اخلال در نظم و امنیت را به هیچ کس نمی دهد.

سردار علینقیان پور در خصوص میزان تجربه و آمادگی نیروهای پلیس مستقر در حوزه های رای گیری عنوان کرد: هزاران نفر از همکاران من در فرماندهی انتظامی استان ساعت ها در این خصوص آموزش دیده و به طور مناسب توجیه شدند و الحمد الله تجارب انتخابات های قبل را هم دارند و همچنین از تسلط و اشرافیت لازم در این خصوص برخوردار هستند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه مسئولان اجرایی و پلیس همه اقدامات لازم را برای برگزاری انتخابات پرشور در سایه نظم و امنیت مطلوب را فراهم کردند تصریح کرد: مؤلفه های رقابت، سلامت و امنیت انتخابات انجام شده و امروز این مردم هستند که مؤلفه اصلی انتخابات یعنی مشارکت حداکثری و انتخاب رئیس جمهور اصلح برای تعیین سرنوشت خود و اداره آینده کشور را تحقق می بخشند.

این مقام ارشد انتظامی استان در خاتمه از فعالیت ویژه و مضاعف مرکز فوریت های پلیسی 110 در این روز برای  خدمت رسانی به شهروندان خبر داد و  اظهار داشت: از مردم می خواهیم در صورت مواجهه با هرگونه جرم و یا تحرک افراد مشکوک در منطقه و یا محله خود مراتب را با سامانه فوریتی 110 درمیان بگذارند تا سریعاً ماموران در صحنه حضور یافته و به موضوع رسیدگی کنند.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

املاک یاسان برق اصفهان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان