تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۶
کد خبر : 39264

در سال گذشته بیش از ۴میلیارد تومان از پایان نامه های دانشجویی مرتبط با پترو پالایش اصفهان حمایت شد

در سال گذشته بیش از ۴میلیارد تومان از پایان نامه های دانشجویی مرتبط با پترو پالایش اصفهان حمایت شد

رئیس پژوهش و فناوری هلدینگ پتروپالایش اصفهان عنوان کرد:در سال گذشته بیش از ۴میلیارد تومان از پایان نامه های دانشجویی مرتبط با پترو پالایش اصفهان حمایت شد رئیس پژوهش و فناوری هلدینگ پتروپالایش اصفهان در گفتگو با خبرنگار واحد رسانه روابط عمومی و بین الملل هلدینگ پتروپالایش اصفهان، در رابطه با برنامه ها و اهداف

Print Friendly, PDF & Email

رئیس پژوهش و فناوری هلدینگ پتروپالایش اصفهان عنوان کرد:در سال گذشته بیش از ۴میلیارد تومان از پایان نامه های دانشجویی مرتبط با پترو پالایش اصفهان حمایت شد

رئیس پژوهش و فناوری هلدینگ پتروپالایش اصفهان در گفتگو با خبرنگار واحد رسانه روابط عمومی و بین الملل هلدینگ پتروپالایش اصفهان، در رابطه با برنامه ها و اهداف بخش پژوهش در مجموعه بزرگ پالایشگاه اصفهان گفت: در سال گذشته پالایشگاه اصفهان از ۶۰ پایان نامه دانشجویی حمایت کرد که عمده این پایان نامه ها در رابطه با اهداف و برنامه های پتروپالایش اصفهان بود .

به گزارش دنیای اسراربه نقل از خبرنگار واحد رسانه روابط عمومی و بین الملل هلدینگ پترو پالایش اصفهان، مهندس محسن مرادمند ، افزود: ۱۵ درصد از پایان نامه های دانشجویی که سال قبل مورد حمایت قرار گرفت در بخش دکتری و مابقی در بخش پایان نامه های کارشناسی ارشد بود.

وی با اشاره به اینکه حمایت ازپایان نامه های دانشجویی در راستای اهداف پالایشگاه بوده است که همگی مورد حمایت قرار گرفت ادامه داد:در سال گذشته برای حمایت از پایان نامه های دانشجویی بیش از ۴میلیارد تومان ازسوی هلدینگ پتروپالایش اصفهان پرداخت شده است .

مرادمند، با تاکید به اینکه جمع آوری ، جذب و پردازش ایده های نو ازسوی کارشناسان ونخبگان دانشگاهی از دیگر برنامه های بخش پژوهش و فناوری هلدینگ پترو پالایش اصفهان است افزود: ایده های برتربه مرحله تجاری سازی می رسند در سال قبل حدود یکصد ایده دریافت کردیم که ازاین تعداد بالای ۶۰ ایده تکراری و ۴۰ایده تازه بوده که ازاین میان ۷ایده در راستای طرح ها وبرنامه های پالایشگاه است.

رئیس پژوهش و فناوری هلدینگ پتروپالایش اصفهان،گفت:الگوی گیری از نوآوری و فناوری های شرکت های پیشرو دنیااز دیگراقداماتی است که درسال جاری مورد بررسی قرارمی گیرد.می خواهیم افکار و ایده های ناب را جمع آوری کنیم و ازاین ایده ها در راستای نیل به موفقیت ها دست یابیم.

وی با اشاره به اجرای طرح پیوند صنعت و دانشگاه درپتروپالایش اصفهان تصریح کرد:استفاده از توان علمی دانشگاه ها،تجهیزات آزمایشگاهی،کارگاه ها ودانش اساتید ازبرنامه های مهمی که در دستور کار بخش پژوهش و فناوری است که تاکنون ۶۰قرار داد با دانشگاه های مطرح سراسر کشور از جمله دانشگاه صنعتی شریف،دانشگاه امیر کبیر،دانشگاه علم وصنعت،دانشگاه صنعتی واصفهان دراین زمینه منعقد شده است.

مرادمند،با اشاره به اینکه برای تکمیل طرح های زنجیره ارزش محصولات باید امکان سنجی دقیقی انجام شود افزود: اگر بخواهیم توانمندی بالایی داشته باشیم واز ساده ترین محصولات به پیچیده ترین آن دست یابیم باید تبادل اطلاعات و امکانات داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه با تبدیل پالایشگاه اصفهان به پترو پالایش باید دانش های مختلف در زمینه پترو پالایش داشته باشیم افزود: مهمترین رویکرد در انجام پروژه های پالایشگاه اصفهان هدف گذاری در انجام طرح ها است.

رئیس پژوهش و فناوری هلدینگ پتروپالایش اصفهان، تاکید کرد:دست یابی به تکنولوژی های جدید و سودمند در پترو پالایش اصفهان مهمترین هدفی است که باید آن را محقق کنیم.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

املاک یاسان برق اصفهان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان