رئیس فراکسیون تعاون و سخنگوی کمسیون اقتصادی در مجلس در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ساختمان و عمران کیش:

بخش خصوصی وتعاونی‌ها باید قانون را به سمت منافع مردم و در راستای اجرایی شدن پیش ببرند
به گزارش دنیای اسرار :سید کاظم دلخوش، ضمن تشکر از اتاق تعاون ایران به دلیل برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی عمران و ساختمان کیش، همچنین اعضای هیات رییسه و دبیر کل و معاونین اتاق تعاون ایران گفت:
سازمان منطقه آزاد کیش   با همکاری مدیر‌عامل سازمان و معاون عمرانی و زیر بنایی این منطقه  ،هر سال همکاری‌های بسیار خوبی با اتاق تعاون داشته‌اند که جا دارد در همین‌جا از زحماتشان تشکر کنیم.

رییس فراکسیون تعاون مجلس شورای اسلامی در خصوص تحقق بخشیدن به اصل ۴۴ قانون اساسی افزود: اجرای اقتصاد به دست بخش خصوصی و تعاونی‌هاست و تا کنون همه توان خود را به کار برده‌ایم که برای اتاق و بخش خصوصی کم نگذاریم چرا که در اصل ۴۴ قانون اساسی جایگاه دو بخش اتاق تعاون و تعاونی‌ها کاملا مشخص است.
وی گفت: به نظر بنده بخش خصوصی و تعاونی‌ها باید قانون را به سمت منافع مردم و در راستای اجرایی شدن پیش ببرند. متاسفانه عدم آشنایی مردم با عملکرد تعاونی‌ها در کشور و عدم همکاری منسجم تشکل‌ها در کنار هم باعث شده تعاون آنطور که باید و شاید جایگاه  واقعی خود را در جامعه با همه تلاش‌هایی که انجام داده به دست نیاورد.
رییس فراکسیون تعاون مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: متاسفانه بعضی‌ها نمیدانند که چگونه باید مطالبات خود را بیان کنند، در صورتیکه با داد و بیداد کار انجام نمیشود، مطالبات را باید با راهکارهای علمی و قانونی پیش برد و کلیه این حقوق برای مطالبه‌گر در قانون موجود است.
سیدکاظم دلخوش ادامه داد: خواهش من  از بخش خصوصی و تعاونی‌ها این است که وقتی وارد عرصه میدان میشوند، مردم باید نسبت به زمانی که کار به دست دولت بوده  احساس آرامش بیشتری نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *