معاون عمرانی و زیر بنایی سازمان‌منطقه آزاد کیش:

تولید‌کننده می‌بایست حمایت شود تا بتواند ارتقای کیفی خود را در پی داشته باشد

به گزارش دنیای اسرار:خانزادی بزرگترین ویژگی مناطق آزاد را فرایند تصمیم گیری آسان خواند و افزود:  به دلیل اینکه بروکراسی در این منطقه در حداقل‌ها قرار دارد و تفکرات سیاسی در  آن نقشی ندارند، می‌توانند بهترین الگوسازی برای دیگر مناطق باشند.
وی با اشاره به این موضوع که تولیدکننده می‌بایست حمایت شود تا بتواند ارتقای کیفی خود را در پی داشته باشد، گفت: تولیدکنندگان نیز چنانچه علم و تکنولوژی را در تولیدات خود در نظر نگیرند ‌و نتوانند محصولات خود را به استانداردهای جهانی نزدیک کنند محکوم به فنا می‌شوند، چرا که مردم نیز نسبت به گذشته از علم و دانش بالایی نسبت به مسائل روز جامعه و حتی خرید محصولات با کیفیت برخوردار شده‌اند‌.

معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش ،برگزاری نمایشگاه ساختمان و عمران کیش را محلی  برای تبادل تکنولوژی بین تولیدکنندگان داخلی و خارجی خواند و اشاره کرد: همانطور که از مردم انتظار داریم از کالای داخلی استفاده کنند می‌بایست خود نیز در بحث کیفیت مواد و مصالح دقت نموده چرا که گه گاه نقدهای جدی بر بعضی از محصولات و تولیدات ساختمانی وجود دارد.
خانزادی افزود: استاندارد سازی و نظارت دستگاه‌های نظارتی قوی می‌تواند در بحث ارتقای کیفی بسیار مثمرثمر باشد، برای مثال در کشورهای توسعه یافته (مدل‌سازی ساخت )که به روی کیفیت مصالح و اجرای آن صورت می‌پذیرد اجباری شده و در آن دیگر اظهار نظر سلایق حذف می‌گردد قطعا استانداردسازی به یکپارچه شدن تولید‌کنندگان و مصرف‌کننده کمک نموده و باعث می‌شود که تولید‌کنندگان در ارتقای کیفی محصولات خود بکوشند.
وی ادامه داد: ما امروز در این نمایشگاه، شرکت‌های دانش‌بنیانی را دیدیم که کارهای فوق‌العاده‌ای را انجام داده‌اند که جز اقدامات به روز دنیاست . غرفه‌هایی که امروز از نظر کیفی برتر بودند بازدید‌کنندگان بیشتری داشتند و مسئولینی که حضور داشتند زمان بیشتری را در آن غرفه‌ها صرف بازدید و گرفتن اطلاعات می‌کردند چون احساس می‌شد اتفاق جدیدی در تکنولوژی تولید آن شرکت به وجود آمده است‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *