سرپرست مخابرات منطقه اصفهان در بازدید سرزده از مرکز پاسخگویی شهید خرازی با اعلام این مطلب گفت : با وجود فعالیت درگاه های مراکز پاسخگویی مشترکین با رعایت پروتکل های بهداشتی توصیه ما استفاده مشترکین از خدمات غیر حضوری مخابرات است.

به گزارش دنیای اسرار: ناصر مشایخی در این بازدید که دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ صورت گرفت؛با تاکید بر استفاده مشترکین از درگاه های غیر حضوری مخابرات اظهار کرد: از ابتدای بروز شرایط کنونی در کشور و به تبع آن افزایش حجم استفاده از خدمات و سرویس های مخابراتی،همکاران ما در راستای کاهش مراجعات حضوری اقدام به افزایش کمی و کیفی درگاه های غیر حضوری نمودند و در عین حال مراکز پاسخگویی نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی مشغول خدمت رسانی به مردم عزیز بوده اند.

وی افزود : تمام همت ما بر کاهش مدت زمان مراجعات حضوری و تسریع در پاسخگویی در مراکز پاسخگویی معطوف شده که در حال حاضر با تامین زیرساختهای لازم در حال اجراست.

گفتی است سرپرست مخابرات منطقه اصفهان در این بازدید از قسمت پاسخگویی به امور مشتریان مرکز تلفن شهید خرازی اصفهان و قسمت های مختلف آن بازدید و از نزدیک در جریان جزئیات و روند پاسخگویی در این مرکز قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *