تاریخ انتشار : شنبه 21 نوامبر 2020 - 10:57
کد خبر : 21933

برگزاری مانور تعمیرات شبکه‌های توزیع نیروی برق در اصفهان

برگزاری مانور تعمیرات شبکه‌های توزیع نیروی برق در اصفهان

هم‌زمان با سراسر کشور انجام شدبرگزاری مانور تعمیرات شبکه‌های توزیع نیروی برق در اصفهانبه گزارش دنیای اسرار:رای نخستین بار، فاز اول گسترده‌ترین برنامه تعمیرات و بازسازی شبکه‌های توزیع برق در سراسر کشور به صورت هم‌زمان برگزار شد.در این خصوص مهندس حمید رضا پیرپیران مدیر عامل شرکت توزیع برق اصفهان اظهار کرد: مانور سراسری تعمیرات شبکه‌های

هم‌زمان با سراسر کشور انجام شد
برگزاری مانور تعمیرات شبکه‌های توزیع نیروی برق در اصفهان
به گزارش دنیای اسرار:رای نخستین بار، فاز اول گسترده‌ترین برنامه تعمیرات و بازسازی شبکه‌های توزیع برق در سراسر کشور به صورت هم‌زمان برگزار شد.
در این خصوص مهندس حمید رضا پیرپیران مدیر عامل شرکت توزیع برق اصفهان اظهار کرد: مانور سراسری تعمیرات شبکه‌های توزیع نیروی برق در روزهای ۲۹ و ۳۰ آبان ماه به منظور سنجش میزان آمادگی پرسنل شاغل در صنعت برق ایران انجام ‌شد، اصفهان نیز به عنوان یک بخش بزرگ و مهم در این مانور حضور پررنگ و جدی داشت و هم‌زمان با سراسر کشور این مانور در اصفهان نیز اجرا ‌شد.
وی ادامه داد: افزایش قابلیت اطمینان شبکه، کاهش قطعی برق، ارتقای سطح آمادگی پرسنل، کاهش خاموشی، استفاده هدفمند از اعتبارات، افزایش هماهنگی‌ها و… از اهداف برگزاری این مانور بودند.
وی با بیان اینکه این مانور از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه روز پنجشنبه ۲۹ آبان ماه آغاز شد، گفت: در طول اجرای این مانور، تعمیرات شبکه‌های برق مناطق شرق اصفهان و روستاهایی همچون کبوتر آباد، هرمز آباد و سایر روستاهای منطقه اجرا شد، در مجموع بیش از سه هزار و ۵۰۰ مشترک در این مناطق تحت پوشش اجرای این مانور قرار گرفتند و به‌طورقطع از نتایج مثبت برگزاری مانور بهره‌مند می‌شوند.
وی با اشاره به اینکه تعمیرات ۳۵ کیلومتر شبکه فشار متوسط و فشار ضعیف در این مانور انجام شد، تصریح کرد: بیش از ۴۰ اکیپ شامل ۱۲۰ نفر نیروی فنی و مهندسی و کارشناس و همچنین ۱۵ اکیپ به عنوان نیروهای پشتیبان در این مانور شرکت داشتند. مانور تعمیرات جهادی بر روی فیدر ۴ قلعه شور در محدوده برق منطقه ۹ شرکت توزیع برق اصفهان حدفاصل شهر بهارستان تا بخش کراج انجام شد که بر روی این فیدر (مسیر شبکه اصلی) ۹۵۰ کیلومتر طول شبکه فشار متوسط، ۲۴ کیلومتر طول شبکه فشار ضعیف، ۲۷۲ دستگاه پست هوایی و یک باب پست زمینی و بیش از ۳۵۰۰ مشترک قرار گرفته است.
پیر پیران افزود: با برنامه‌ریزی دقیقی که انجام گرفت وظایف هر اکیپ به طور دقیق مشخص شد، نیروها در بخش‌های خطوط، پست‌ها و روشنایی‌ها تقسیم‌بندی شده و به انجام وظایف محوله پرداختند و خوشبختانه اهداف مورد نظر به طور دقیق محقق شد.
وی با بیان اینکه در طول اجرای این مانور، نصب و تجهیز شبکه به خوبی انجام شد، ادامه داد: طی دو روز برگزاری این مانور از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه تا ۱۵ و ۳۰ دقیقه تمامی فعالیت‌ها به طور دقیق انجام و رصد شد و اهداف مورد نظر تحقق یافت.

در ادامه هماهنگ کننده مانور تعمیرات شبکه های توزیع برق اضافه کرد: در برگزاری این مانور سازمان‌ها و نهادهایی همچون پلیس راهور و آتش‌نشانی نیز همکاری داشتند.
وی در خصوص نتایج برگزاری این مانور نیز گفت: با سرویس شبکه و تعمیرات شکل گرفته در مناطق مورد نظر، میزان خاموشی به کمترین میزان می‌رسد، البته خوشبختانه با تلاش و برنامه‌ریزی‌های شکل گرفته میزان خاموشی در مناطق مختلف اصفهان به کمترین میزان رسیده و با انجام این مانور در مناطق ذکر شده نیز به کمترین میزان خواهد رسید.
افلاکیان اظهار کرد: این مانور مناطق شرق اصفهان، جاده قلعه شور و پست بهارستان، روستاهای اطراف و جاده زیار را در بر گرفت و با تلاش تمامی عوامل دست‌اندرکار به خوبی برگزار شد.
وی در پایان گفت: برگزاری مانورها و هر اقدامی که شکل می‌گیرد در این راستا است که خدمت‌رسانی به مشترکان به بهترین شکل ممکن انجام شود و رضایت حداکثری مردم را به دنبال داشته باشد، به‌طورقطع برای این هدف با تمام قدرت به این مسیر ادامه می‌دهیم و امیدواریم بتوانیم عملکرد مطلوبی در تمامی بخش‌ها داشته باشیم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.