رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اردستان:
۴۶ سند جدید برای موقوفات اردستان صادر شد
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اردستان گفت: ۴۶ سند جدید برای موقوفات شهرستان اردستان از ابتدای سال جاری تاکنون صادر شده است.
به گزارش  دنیای اسرار، علی مبشری در خصوص دریافت اسناد مالکیتی در شهرستان اردستان اظهار داشت: موظفی سال جاری برای دریافت اسناد مالکیتی برای موقوفات و امامزادگان شهرستان اردستان ۳۵ مورد بوده است.
وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۴۶ سند برای موقوفات شهرستان اردستان صادر شده است، ابراز داشت: از این تعداد ۱۰ مورد تبدیل سند دفترچه‌ای به تک برگی بوده‌ است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اردستان ادامه داد: همچنین دو سند برای امامزادگان و ۳۴ سند جدید برای رقبات این شهرستان صادر شده است.
وی با بیان اینکه یکی از مهم ترین اسناد دریافت شده مربوط به موقوفه سید فخرالدین بوده است، ادامه داد: این موقوفه ۶ دانگ عرصه و اعیان به متراژ ۳۶۹ متر مربع است که ارزش ملکی این موقوفه ۱۸۵ میلیون تومان بوده است.
مبشری با بیان اینکه در بین اسناد دریافتی سند دو امامزاده نیز صادر شده است، ابراز داشت: همچنین در حال حاضر عملیات نقشه برداری ۱۰ موقوفه جدید دیگر نیز در دست انجام است و به زودی برای این موقوفات نیز سند صادر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *