به گزارش دنیای اسرار:
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری اعضای باند ۳ نفره سارقان مسلح گوشی تلفن همراه در کمتر از یک ساعت توسط ماموران این فرماندهی خبر داد.

 سرهنگ”حمیدرضا اکبری”در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه چند جوان موتور سوار با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت گوشی تلفن همراه آنان کردند موضوع شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران کلانتری ۱۵ فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات علمی و تخصصی و همچنین استفاده از تجهیزات رصد هوشمندانه مجرمان موفق شدند در کمتر از یک ساعت مخفیگاه یکی از سارقان را در یکی از مناطق شهرستان اصفهان شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در اقدامی ضربتی وی را دستگیر کنند.

سرهنگ اکبری اضافه کرد: متهم پس از انتقال به کلانتری در تحقیقات صورت گرفته به ۱۰ فقره سرقت گوشی تلفن همراه شهروندان با تهدید سلاح سرد اعتراف کرد که در این خصوص همدستان وی نیز در عملیاتی دیگر دستگیر که پس از شناسایی آنها توسط مال باختگان به همراه پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با هشدار به مجرمان و برهم زنندگان امنیت جامعه گفت: ماموران پلیس به عنوان حافظان مال، جان و ناموس مردم همیشه در صحنه حضور دارند و سینه خود را سپر مردم می کنند و اجازه نا امنی و شرارت را به عده ای فرصت طلب و شرور نخواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *