به گزارش دنیای اسرار: جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف ۳ هزار و ۴۰۴ حلقه لاستیک داخلی و خارجی به ارزش ۴۵ میلیارد ریال که در یک انبار دپو شده بود خبر داد.

سرهنگ” محمدرضا هاشمی فر” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت: ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان در پی اطلاع از دپوی تعداد زیادی لاستیک خودروهای داخلی و خارجی در یک کارگاه موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از کسب اطمینان از درستی موضوع با هماهنگی مقام قضائی به همراه نمایندگان اداره تعزیرات حکومتی و اداره صنعت، معدن و تجارت به محل اعزام و در بازرسی از کارگاه مذکور ۳ هزار و ۴۰۴ حلقه لاستیک خودروهای داخلی و خارجی که در این مکان دپو شده و همگی فاقد اسناد و مدارک معتبر بودند را کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد ۲ هزار و ۷۹۳ حلقه از لاستیک ها ایرانی بوده که مشمول جرم احتکار بودند و ۶۱۱ حلقه لاستیک دیگر نیز خارجی بوده که این لاستیک ها نیز با حکم قاچاق توقیف شدند.

این مقام انتظامی ارزش لاستیک های مکشوفه را برابر ارزیابی کارشناسان مربوطه ۴۵ میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: در خصوص کارگاه مذکور پلمب و پرونده آن نیز برای رسیدگی قانونی به مرجع قضائی تحویل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *