به گزارش دنیای اسرار:معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از پلمب ۲ کارگاه زیرزمینی تولید ماسک و کشف ۲۱۰هزار عدد ماسک تقلبی در عملیات ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی خبر داد. 

سرهنگ “جهانگیر کریمی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشرافیت و هوشمندی خود از تولید غیر مجاز ماسک در ۲کارگاه زیرزمینی در یکی از مناطق شهر اصفهان مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از کسب اطلاعات لازم طی هماهنگی با مقام قضائی به همراه کارشناسان اداره بهداشت استان به محل اعزام و در بازرسی از  این کارگاه ها ۲۱۰ هزار عدد ماسک تقلبی تولید شده و آماده توزیع به همراه ۱۳۰ رول پارچه ماسک و مواد اولیه مربوط به تولید ماسک را کشف کردند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از پلمب کارگاه های مذکور با حکم مقام قضائی خبر داد و اظهار داشت: در این خصوص پرونده تشکیل شده و تلاش برای شناسایی و دستگیری عوامل اصلی راه اندازی این کارگاه ها در دستور کار ماموران قرار دارد.

سرهنگ کریمی تصریح کرد: پلیس با افراد سودجو و فرصت طلبی که با سؤاستفاده از شرایط کرونایی کشور برای کسب منفعت خود سلامت مردم را به خطر می اندازند برخورد قانونی می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *