جانشین انتظامی استان از کشف ۷۰ کیلو مواد مخدر طی بازرسی از کوله های همراه ۲ کوله بر در عملیات ماموران یگان تکاوری این فرماندهی خبر داد.

به گزارش دنیای اسرار:سرهنگ “محمدرضا هاشمی فر” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران واحد رزمی یگان تکاوری فرماندهی انتظامی استان اصفهان حین گشت زنی در یکی از محورهای خاکی شهرستان “نائین” به ۲ نفر کوله بر که در حال دور زدن ایستگاه ایست و بازرسی را داشتند مشکوک و به افراد مذکور دستور ایست دادند.

وی افزود: متهمان بدون توجه به ایست ماموران اقدام به فرار کردند که در این لحظه ماموران به تعقیب آنها پرداخته و در یک اقدام به موقع و ضربتی هر ۲ متهم را دستگیر کردند.

جانشین انتظامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: ماموران پس از دستگیری افراد کوله بر از داخل کوله آنها ۷۰ کیلو مواد مخدر شامل ۶۰ کیلو حشیش و ۱۰ کیلو تریاک را کشف کردند.

سرهنگ هاشمی فر با اشاره به تحویل متهمان به مرجع قضائی گفت: با توجه به نا امن شدن مسیرهای و محورهای اصلی برای قاچاقچیان و سوداگران مرگ این افراد برای عملی کردن نقشه خود از راه های فرعی وخاکی استفاده می کنند اما غافل از اینکه ماموران پلیس بر تمامی مناطق استان اشرافیت کامل دارند و اجازه جولان به این گونه افراد را نخواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *