انجمن فیزیک ایران با همکاری دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان کنفرانس سالانه فیزیک ایران را، از ۱ تا ۴ شهریورماه به صورت برخط برگزار می‌کند.

دبیر اجرایی این رویداد ملی با اعلام این خبر‌گفت: هدف از برگزاری کنفرانس سالانه فیزیک ایران، ایجاد فضای مناسب جهت ارائه دستاوردهای پژوهشی فیزیک‌دانان کشور در یک سال اخیر و آشنایی با مباحث روز دنیا در زمینه‌های مختلف علم فیزیک است.

به گزارش دنیای اسرار،دکتر آذر تفریحی افزود: در این کنفرانس، سخنرانی‌های عمومی و تخصصی در حوزه های مختلف از جمله   فیزیک‌ ذرات‌ بنیادی‌ و میدان ها،  فیزیک‌ هسته‌ای،‌ فیزیک‌ اتمی‌ و مولکولی‌،‌الکترومغناطیس، اپتیک، آکوستیک، انتقال گرما، مکانیک‌کلاسیک و دینامیک‌ شاره‌ها، فیزیک گازها، پلاسماها و‌تخلیه‌‌های الکتریکی، ماده‌ چگال‌، فیزیک‌ میان‌رشته‌ای و حوزه‌هایی‌ از‌ علم‌ و فنّاوری‌ که با آن مرتبط‌اند و همچنین نجوم‌ و اخترفیزیک ارائه می‌شود.

استادیار دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان، تأکید کرد: محققان و پژوهشگران کشور، می توانند تا ۱۵ اردیبهشتماه مقالات خود را از طریق سامانه انجمن فیزیک ایران ارسال نمایند. همچنین، مجموعه‌ای از دستاوردهای پژوهشی  در این کنفرانس به صورت پوستر ارائه خواهد شد.

بنابراعلام دبیرخانه این رویداد علمی، ثبت نام درکنفرانس سالانه فیزیک ایران جهت بهره مندی از سمینارها و سخنرانی های جانبی، تا ۳۱ تیرماه با مراجعه به وبگاه این کنفرانس به نشانی https://www.psi.ir/farsi.asp?page=physics1400 امکان پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *