تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 13 ژانویه 2022 - 23:44
کد خبر : 28459

پیامک سامانه ملی املاک و اسکان کشور جعلی نیست

پیامک سامانه ملی املاک و اسکان کشور جعلی نیست

رئیس اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان مطرح کرد؛پیامک سامانه ملی املاک و اسکان کشور جعلی نیست رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: شایعات مرتبط باجعلی بودن پیامک سامانه ملی املاک واسکان که درخصوص خانه‌های خالی از سکونت است صحت ندارد و مردم عزیز

رئیس اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان مطرح کرد؛پیامک سامانه ملی املاک و اسکان کشور جعلی نیست

رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: شایعات مرتبط باجعلی بودن پیامک سامانه ملی املاک واسکان که درخصوص خانه‌های خالی از سکونت است صحت ندارد و مردم عزیز اصفهان که از سرشماره V.MASKAN پیامک دریافت کردند می‌بایست وارد سامانه شده و اقدام به ثبت نام کنند.

به گزارش دنیای اسرار :حسن کحال‌زاده رئیس اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: براساس تکلیف وزارت راه وشهرسازی و همچنین اطلاعات دریافتی از دستگاه‌های مختلف کشور تعدادی ملک که وضعیت ساکن در انها تاکید شده است درسامانه ملی املاک واسکان شناسایی شده وجهت تعیین تکلیف وضعیت سکونت این املاک پیامکی با سرشماره V.MASKAN به مالکان این املاک ارسال شده است.  

وی تصریح کرد: درمتن پیامک ارسال شده امده است «ملک شما به عنوان خانه خالی شناسایی شده است لطفا تا تاریخ ۲۰ و یا ۲۳ دیماه ویا … ۱۴۰۰ وضعیت املاک خود را درسامانه املاک واسکان amlak.mrud.ir تعیین کنید. درغیراین صورت مطابق قانون مالیات‌های مستقیم اقدام خواهد شد.» 

رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان تاکید کرد: مضمون پیامک ارسال شده با سرشماره V.MASKAN کاملا مورد تایید است و شایعات مرتبط با جعلی بودن این پیامک با این سرشماره صحت ندارد.  

 وی ادامه داد: در همین راستا افرادی که پیامک مذکور را دریافت کردند لازم است تا تاریخ اعلام شده در پیامک دریافتی خود به سامانه املاک واسکان کشور به آدرس amlak.mrud.ir مراجعه کنند.  

کحال‌زاده بیان داشت: بدیهی است درصورت ثبت وجود سکونت و مالکیت توسط مالکان مذکور براساس قانون، ملک مذکور ازجرگه خانه‌های خالی خارج می‌شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.