آئین افتتاح چهار پروژه شهری زنجان با حضور مدیران شهرداری و همچنین اعضای شورای اسلامی شهر زنجان برگزار شد.

دنیای اسرار- زنجان: مراسم افتتاح چهار پروژه شهرداری زنجان ظهر امروز  همزمان با دهه فجر و با حضور جمعی از مسؤولان برگزار شد.
در این مراسم که به صورت هماهنگی برگزار شد، آرامستان شهرداری، بازارچه شهید رجایی، ساختمان سیما و منظر شهرداری زنجان و گلخانه مرکزی افتتاح شد.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان در این مراسم ضمن تبریک دهه فجر اظهار کرد: همراهی و همدلی در شریط سخت فعلی عامل بزرگی در پیشبرد اهداف مدیریت شهری است.
اسماعیل دویران با اشاره به برخی از پروژه‌های مدیریت شهری افزود: این روزها شاهد وفاق بسیار خوبی بین اعضا شورای شهر و مجموعه شهرداری هستیم که همین امر موجب پیشبرد بهتر برنامه‌های مجموعه مدیریت شهری شده است.
وی یکی از پروژه‌های افتتاح شده شهرداری را راه‌اندازی بازارچه‌های محلی عنوان کرد و گفت: راه‌اندازی این بازارچه‌ها علاوه بر کمک به اشتغالزایی موجب تسهیل در روند دستیابی به کالاهای مورد نیازشان خواهد شد.
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان همچنین به فعالیت بازار روز زنجان در محل فعلی اشاره کرد و گفت: شهرداری در جانمایی این محل از منافع خود گذشته است که باید تلاش کنیم در این بازارچه‌ها بهترین خدمات را به مردم ارائه دهیم که این امر نیازمند همکاری  و همدلی همه مسؤولان است.

منبع:فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *