به گزارش دنیای اسرار:جلسه ستاد کرنای شهرداری اصفهان به صورت برخط( آنلاین) برگزار گردید و در آن دستورالعمل ها و اقدامات اجرایی به کلیه مجموعه های مدیریتی ابلاغ گردید.
 در این نشست جانشین ستاد کرونا شهرداری اصفهان به ضرورت ایجاد این جلسه اشاره و ادامه داد: با توجه به ابلاغ محدودیت‌های کشوری در خصوص پیشگیری از ابتلا به ویروس منحوس کرونا و به دنبال آن ایجاد محدودیت‌های استانی و شهر اصفهان لازم است کلیه مدیران و همکاران در معاونت‌ها، مناطق ۱۵ گانه و سازمان های شهرداری اصفهان ضمن هماهنگی کامل با ستاد کرنا استان و شهرداری نسبت به انجام کلیه دستورالعمل ها همت گمارند.
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان نسبت به تشکیل ستاد کرنا در هر منطقه و سازمان تاکید کرد و گفت تمامی مناطق و سازمان‌های شهرداری ضمن تشکیل ستاد کرونا در مجموعه خود می بایست با هماهنگی کامل با ستاد مرکزی نسبت به برنامه ریزی و تقسیم کار و در راستای پیشگیری از شیوع این ویروس در مجموعه خود اقدام نمایند.
حسین امیری به منع عبور و مرور از ساعت ۹ شب اشاره کرد و افزود: با توجه به دستورالعمل اعلام شده و محدودیت رفت و آمد از ساعت ۹ شب تا ۴ بامداد کلیه بازارهای روز کوثر تا ساعت ۸ شب به ارائه خدمات و تامین مایحتاج عمومی شهروندان اقدام می نمایند همچنین میدان میوه تره بار فعالیت خود را طبق روال قبل با رعایت پروتکل های بهداشتی و با دقت و حساسیت بیشتری ادامه خواهد داد.
امیری به فعالیتهای شهرداری به عنوان یک دستگاه خدمت‌رسانی اشاره کرد و گفت: شهرداری اصفهان یک مجموعه خدماتی می باشد و هیچ یک از فعالیت‌ها در شهر تعطیل نخواهد شده است و به صورت کامل و جدی به فعالیت شبانه‌روزی خود ادامه خواهد داد.
وی به فعالیت مجموعه های آتش نشانی، خدمات موتوری، پارکها و فضای سبز، ساماندهی مشاغل، جمع آوری زباله و پسماند اشاره و گفت: کلیه قسمت های خدماتی شهر از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون از هیچ کوششی کوتاهی نکرده و به صورت کامل به ارائه خدمات پرداختند
معاون شهردار اصفهان به تعطیلی برنامه های فرهنگی و اجتماعی در سطح شهر اشاره و گفت: بنا بر مصوبه ستاد کرنا استان، کلیه برنامه ها و کلاس های آموزشی، فرهنگی و اجتماعی در سطح شهر تعطیل می باشد همچنین کلیه سایت های بازی کودکان و مبلمان ورزشی قابل استفاده نبوده و هرگونه تجمع در بوستان‌ها و پارکها ممنوع میباشد و عوامل کنترل نظارت نسبت به نظارت و بازدید مداوم اقدام می‌نمایند.
امیری به توسعه خدمات آنلاین( برخط) در مجموعه شهرداری تاکید کرد و گفت: تا کنون اقدامات بسیار خوبی در راستای الکترونیکی کردن خدمات شهرداری به شهروندان صورت پذیرفته و در این راستا می بایست خدمات آنلاین در تمامی مجموعه شهرداری توسعه پیدا کرده و از هرگونه تجمع در مناطق و سازمان‌ها جلوگیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *