تاریخ انتشار : جمعه ۲ تیر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۵
کد خبر : 34424

با مدیریت جهادی, الگوسازی در مدیریت مصرف شکل می گیرد

با مدیریت جهادی, الگوسازی در مدیریت مصرف شکل می گیرد

دیدار مدیر عامل شرکت توزیع برق اصفهان با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام صادق علیه السلام با مدیریت جهادی, الگوسازی در مدیریت مصرف شکل می گیرد به گزارش دنیای اسرار:مدیرعامل شرکت توزیع برق اصفهان در دیدار با سرهنگ محمد نصر اصفهانی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام صادق علیه السلام به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی

Print Friendly, PDF & Email

دیدار مدیر عامل شرکت توزیع برق اصفهان با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام صادق علیه السلام

با مدیریت جهادی, الگوسازی در مدیریت مصرف شکل می گیرد

به گزارش دنیای اسرار:مدیرعامل شرکت توزیع برق اصفهان در دیدار با سرهنگ محمد نصر اصفهانی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام صادق علیه السلام به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر مدیریت جهادی اشاره کرد و گفت : مدیریت جهادی بر اساس الگو گرفتن از فرماندهی در دفاع مقدس بسیار می تواند در پیشبرد اهداف نظام موثر باشد .

مهندس مهرداد دادخواه در ادامه گفت : پیاده سازی این گونه ارزش ها در تمام حوزه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی قرار می گیرد و می تواند مسیر شکوفایی را در تمام این عرصه ها ایجاد کند .

وی تصریح کرد : باید این الگوهای مدیریت جهادی را شناسایی کنیم و توجه کنیم که این روش ها همراه با خودباوری، تکلیف مداری و ایثار بهترین نظام مدیریتی را ایجاد می کند که بر پایه تعالی سازمانی و اجتماعی قرار گرفته است .

⚡️وی خاطرنشان کرد : در حوزه صنعت برق توجه به این گونه مدیریت و فرهنگ سازی مدیریت مصرف و سوق دادن مردم به درست مصرف کردن به عنوان یک مسئله فرهنگی از ویژگی زیادی برخوردار است.

مهندس دادخواه افزود : باید از ظرفیت بسیج در مدیریت مصرف استفاده شود و ما در این سال ها دیدیم که هر جا که نام خدمت‌رسانی به میان آمد این گروه با تمام وجود پا در میدان گذاشته و همچنین در راستای شبکه سازی و اقناع مردم در مدیریت مصرف حضور موثر داشته اند.

در پایان این مراسم فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام صادق علیه السلام از مدیرعامل شرکت توزیع برق اصفهان تقدیر نمود.

????گفتنی است : در این نشست مشاور و دستیار مدیر عامل آقای ایمان بخشعلی نژاد و آقای مجید جوانمرد فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید خرازی نیز حضور داشتند.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.