تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۹
کد خبر : 35377

با شروع ماه مهر؛ مهربانی را سرمشق دانش آموزان کنیم

با شروع ماه مهر؛ مهربانی را سرمشق دانش آموزان کنیم

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی جدید، به مشارکت هم استانی های خیر اندیش در پویش کمک به تحصیل دانش آموزان نیازمند و یتیم تاکید کرد. به گزارش دنیای اسرار: کریم زارع مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، با اشاره به برگزاری همه ساله “شور عاطفه ها” در

Print Friendly, PDF & Email

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی جدید، به مشارکت هم استانی های خیر اندیش در پویش کمک به تحصیل دانش آموزان نیازمند و یتیم تاکید کرد.

به گزارش دنیای اسرار: کریم زارع مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، با اشاره به برگزاری همه ساله “شور عاطفه ها” در ایام نزدیک به آغاز سال تحصیلی جدید، اظهار داشت: ترویج و نهادینه شدن فرهنگ خیر و احسان از کودکی هر انسانی شکل می گیرد و چه نیکو است که این سنت حسنه هرساله با آغاز سال تحصیلی جدید و برای کمک به تحصیل دانش آموزان و دانشجویان نیازمند و یتیم در کلیه مدارس و سطح استان در قالب پویش “شور عاطفه ها” برگزار می شود.

کریم زارع با بیان اینکه حمایت از دانش آموزان بی بضاعت می تواند در رشد و ارتقای علمی ایشان موثر باشد، ادامه داد: درحال حاضر بیش از ۴۲ هزار دانش آموز و ۳ هزار و ۲۷۰ دانشجوی تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان هستند که برای تهیه ملزومات و هزینه های کمک تحصیلی به مشارکت عموم مردم نیاز دارند.

وی با تاکید براینکه این پویش خیراندیشانه هر سال با همکاری سازمان آموزش و پرورش استان اجرا می شود، افزود: امسال نیز از نیمه مردادماه طرح “شور عاطفه ها” آغاز شده و خیران و نیکوکاران برای کمک به تامین ملزومات تحصیلی اعم از تهیه کیف، کفش، فرم مدارس و انواع لوازم التحریر همچنین کمک هزینه های دانشجویی همچون همیشه مشارکت داشته اند.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با اشاره به اینکه طرح “شور عاطفه ها” تا نیمه مهرماه ادامه خواهد داشت، گفت: نیکوکاران می توانند با مراجعه حضوری به دفاتر و مراکز نیکوکاری کمیته امداد سطح استان همچنین با شماره گیری کد #۰۳۱*۸۸۷۷* و یا واریز وجوهات نقدی به شماره کارت: ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ در این پویش به دانش آموزان مساعدت کنند.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.