تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ دی ۱۴۰۲ - ۹:۳۱
کد خبر : 37310

تقدیر از شرکت آب منطقه ای اصفهان به عنوان کارفرمای برتر پژوهشی دانشگاه در سال۱۴۰۲

تقدیر از شرکت آب منطقه ای اصفهان به عنوان کارفرمای برتر پژوهشی دانشگاه در سال۱۴۰۲

  تقدیر از شرکت آب منطقه ای اصفهان به عنوان کارفرمای برتر پژوهشی دانشگاه در سال۱۴۰۲همزمان با گرامی داشت هفته پژوهش از شرکت آب منطقه ای اصفهان به عنوان کارفرمای برتر پژوهشی دانشگاه تقدیر به عمل آمد. به گزارش دنیای اسرار: رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان، برای همکاری و ارتباط با دانشگاه در انجام طرح های

Print Friendly, PDF & Email

 

تقدیر از شرکت آب منطقه ای اصفهان به عنوان کارفرمای برتر پژوهشی دانشگاه در سال۱۴۰۲همزمان با گرامی داشت هفته پژوهش از شرکت آب منطقه ای اصفهان به عنوان کارفرمای برتر پژوهشی دانشگاه تقدیر به عمل آمد.

به گزارش دنیای اسرار: رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان، برای همکاری و ارتباط با دانشگاه در انجام طرح های تحقیقاتی کاربردی و ارتباط صنعت و دانشگاه از شرکت آب منطقه ای اصفهان تقدیر کرد.

در مراسمی که با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اصفهان، معاون برنامه ریزی و مدیر تحقیقات شرکت آب منطقه ای اصفهان برگزار شد، سید علی محمد میرمحمدی میبدی از حسن ساسانی مدیرعامل شرکت آب منطقه اصفهان با اهدای لوح تقدیر به عنوان کارفرمای برتر پژوهشی استان تجلیل به عمل آورد.

شرکت آب منطقه ای اصفهان به پاس تلاشهای ارزشمند همکاران مرتبط با پژوهش و حمایت های بی دریغ رئیس کمیته حسن ساسانی، مدیر عامل شرکت و اعضای کمیته تحقیقات و فن آوری شرکت آب منطقه ای اصفهان و حمایت های بی دریغ رئیس حوضه زاینده رود، معاون مجامع و توسعه مدیریت و مدیرکل تحقیقات شرکت مدیریت منابع ایران، به عنوان کارفرمای برتر پژوهشی دانشگاه معتبر صنعتی اصفهان در سال ۱۴۰۲ انتخاب شد.

در متن این تقدیرنامه آمده است:

«سعی در وادی پژوهش معرفتی برآمده از تعهد و عزمی برخاسته از تخصص می طلبد که سزاوار شایسته ترین تقدیرهاست. تعالی و بالندگی پژوهش و تحقیق مرهون تلاش های ارزشمند اندیشمندانی است که قللمشان به زیور علم و عمل آراسته و نام عزیزشان در نظام مقدس آموزش عالی درخشیده است…»

این مهم با انعقاد بیش از ۴۰ عنوان پروژه تحقیقاتی دانشجویی و تقاضا محورو همچنین انجام ۱۱ مورد فرصت مطالعاتی ارتباط صنعت با دانشگاهای استان، در دو سال اخیر رخ داده است و باعث تقویت هر چه بیشتر ارتباط صنعت با دانشگاه های استان از جمله دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین دانشگاه پیام نور استان شده است.

آئین تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه صنعتی اصفهان با حضور محمد حسین بهشتی، مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و جمعی از اعضای هئیت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان، مدیران و دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان دهم دی ماه در تالار شهید فتوحی دانشگاه برگزار شد.

روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان کسب این مقام افتخارآمیز را به مدیر عامل، معاونان، مدیران و کلیه همکاران تبریک عرض می کند.

 

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

املاک یاسان برق اصفهان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان