تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۰:۴۴
کد خبر : 38019

نگاه ویژه به صنعت فولاد در پارلمان بخش خصوصی

نگاه ویژه به صنعت فولاد در پارلمان بخش خصوصی

مجمع مؤسسین «انجمن فولاد استان اصفهان» برگزار شد نگاه ویژه به صنعت فولاد در پارلمان بخش خصوصی انتخابات مجمع عمومی مؤسسین انجمن فولاد استان اصفهان با حضور پیشکسوتان و فعالان این صنعت در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد. به گزارش دنیای اسرار:در مجمع عمومی مؤسسین انجمن فولاد استان اصفهان، احمد خوروش، عضو هیات رئیسه اتاق

Print Friendly, PDF & Email

مجمع مؤسسین «انجمن فولاد استان اصفهان» برگزار شد

نگاه ویژه به صنعت فولاد در پارلمان بخش خصوصی

انتخابات مجمع عمومی مؤسسین انجمن فولاد استان اصفهان با حضور پیشکسوتان و فعالان این صنعت در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.

به گزارش دنیای اسرار:در مجمع عمومی مؤسسین انجمن فولاد استان اصفهان، احمد خوروش، عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی با بیان اینکه اصفهان قطب فولاد است، اظهار کرد: در حال حاضر بیش از ۵۰ درصد فولاد کشور در اصفهان تولید می‌شود و این موضوع لزوم نگاه ویژه به این بخش در استان اصفهان را نشان می‌دهد، یکی از مسائل و مشکلاتی که همواره برای تولیدکنندگان استان وجود داشت عدم دسترسی به یک مرجع خاص بود که امیدواریم با حضور این انجمن، موارد تا حدودی زیادی برطرف شود.

 

مسعود عرفانی، مدیر تشکل‌های اقتصادی اتاق بازرگانی ایران نیز عنوان کرد: جلسه مجمع موسسین انجمن فولاد استان اصفهان بر اساس صدور موافقت اصولی کمیته سیاست‌گذاری و ساماندهی تشکل‌ها که از اعضای هیأت رئیسه اتاق ایران هستند برگزار می‌گردد، این تشکل در سطح استان اصفهان ایجاد می‌شود و وظایف و اختیارات آن مشخص است، لذا این هسته اصلی شکل گرفت تا در ادامه سایر عزیزان به این جمع اضافه شوند.

وی ادامه داد: جایگاه تشکل‌ها در صورتی ارتقا می‌یابد که تعداد فعالان اقتصادی عضو آنها نیز گسترش یابند لذا باید به گونه‌ای در استان قدم برداریم که موجب نارضایتی نشود، برای اهداف کلان برنامه‌ریزی شود و اگر قرار است تصمیم‌گیری یا ارائه گزارشی باشد به موارد مختلف توجه شود.

 

در ادامه، محمد حسین حجه فروش، مدیر امور تشکل‌های اقتصادی اتاق بازرگانی اصفهان اظهار کرد: با توجه به اینکه اصفهان قطب تولید فولاد و محصولات فولادی کشور است ماهیت چنین تشکلی باید بتواند بسیار چابک‌ و فعالانه‌ موضوعات و مشکلات پیرامون صنعت فولاد را در سطح استان دنبال و جهت حل مشکلات مربوطه تلاش نماید.

 

محمدرضا جباری، عضو هیئت مدیره شرکت پروفیل فولادی اصفهان، به‌عنوان رئیس جلسه مجمع عمومی نیز ضمن تشکر از تمام فعالان حوزه تولید فولاد و محصولات فولادی در استان عنوان کرد: بین فعالان این صنعت در استان هیچ‌گونه جدایی وجود ندارد و هدف باید جمع‌گرایی و روحیه تشکلی باشد.

 

در ادامه، پس از بررسی و استماع اساسنامه و تصویب آن توسط اعضای حاضر، انتخابات مجمع مؤسسین «انجمن فولاد استان اصفهان» در محل اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد و بر اساس نتایج آرا قاسمعلی جبّاری دیزیچه به عنوان رئیس هیئت‌مدیره، احمد خوروش به عنوان نایب‌رئیس هیئت‌مدیره، سعید مظاهری مدیسه به عنوان خزانه‌دار و عضو اصلی هیئت‌مدیره، حسن چلونگر به عنوان عضو اصلی هیئت‌مدیره، سیدحسن عطایی کچویی به عنوان عضو اصلی هیئت‌مدیره، محمد علی‌نقیان به عنوان عضو علی‌البدل اول هیئت‌مدیره، داود صافی دستجردی به عنوان عضو علی‌البدل دوم هیئت‌مدیره، علیرضا نادعلی سودانی به‌ عنوان بازرس اصلی، سعید جمالی به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.