تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۰
کد خبر : 38346

میزبانی اتاق بازرگانی اصفهان از رویدادهای بین‌المللی برای کمک به اقتصاد استان

میزبانی اتاق بازرگانی اصفهان از رویدادهای بین‌المللی برای کمک به اقتصاد استان

نایب‌رئیس اتاق بازرگانی اصفهان مطرح کرد؛ میزبانی اتاق بازرگانی اصفهان از رویدادهای بین‌المللی برای کمک به اقتصاد استان نایب‌رئیس اتاق بازرگانی اصفهان بیان کرد: میزبانی از رویدادهای بین‌المللی در راستای بهبود محیط کسب‌وکار و توسعه تعاملات اقتصادی اعضای اتاق با فعالان اقتصادی سایر کشورها انجام می‌شود. میزبانی اتاق بازرگانی اصفهان از رویدادهای بین‌المللی برای کمک

Print Friendly, PDF & Email

نایب‌رئیس اتاق بازرگانی اصفهان مطرح کرد؛
میزبانی اتاق بازرگانی اصفهان از رویدادهای بین‌المللی برای کمک به اقتصاد استان
نایب‌رئیس اتاق بازرگانی اصفهان بیان کرد: میزبانی از رویدادهای بین‌المللی در راستای بهبود محیط کسب‌وکار و توسعه تعاملات اقتصادی اعضای اتاق با فعالان اقتصادی سایر کشورها انجام می‌شود.

میزبانی اتاق بازرگانی اصفهان از رویدادهای بین‌المللی برای کمک به اقتصاد استان
به گزارش دنیای اسرار: محمدجعفر فوده در پنجمین جلسه شورای سیاست‌گذاری ACD اظهار کرد: در راستای گسترش تعاملات بین‌المللی اتاق بازرگانی اصفهان، در دیدار با مسئولان اتاق بازرگانی استانبول راه‌های توسعه همکاری‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: جلسات بسیار خوبی در ترکیه برگزار شد که نتایج همه آنها افزایش سطح همکاری‌ها میان اتاق بازرگانی اصفهان و طرف‌های ترک بود. استقبال بسیار خوبی از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های اصفهان شد و بر اساس صحبت‌های انجام شده، نمایندگانی از ترکیه نیز در اجلاسACDحضور فعال خواهند داشت. ضروری است این اجلاس با بالاترین کیفیت و در بهترین شرایط برگزار شود تا شاهد افزایش مناسبات اقتصادی با سایر کشورهای آسیایی باشیم.

نایب‌رئیس اتاق بازرگانی اصفهان تصریح کرد: میزبانی از این رویدادهای بین‌المللی در راستای بهبود محیط کسب‌وکار و توسعه تعاملات اقتصادی اعضای اتاق با فعالان اقتصادی سایر کشورها انجام می‌شود و امیدواریم دستاوردهای این اجلاس برای فعالان اقتصادی اصفهان قابل لمس باشد.

در ادامه، علی صفرنورالله، عضو هیات رئیسه و خزانه‌دار اتاق بازرگانی اصفهان اظهار کرد: برگزاری اجلاسACDمی‌تواند دستاوردهای خوبی برای اقتصاد استان و کشور به همراه داشته باشد به شرط آنکه از این فرصت استفاده مناسبی شود.

وی ادامه داد: این اجلاس می‌تواند زمینه‌ساز برقراری ارتباطات سازنده با اتاق‌های بازرگانی آسیا باشد و از طرف دیگر بتواند جایگاه اتاق بازرگانی اصفهان را در معادلات اقتصادی این منطقه پررنگ‌تر کند، پس باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که برگزاری این اجلاس برای اعضای اتاق مفید بوده و به توسعه کسب‌وکار و ارتباطات بین‌المللی آنها بینجامد.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

املاک یاسان برق اصفهان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان