تاریخ انتشار : یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۵۸
کد خبر : 38928

سهام پالایشگاه اصفهان درطرح انتقال آب به ۳۰درصد میرسد

سهام پالایشگاه اصفهان درطرح انتقال آب به ۳۰درصد میرسد

مدیر عامل هلدینگ پترو پالایش اصفهان: سهام پالایشگاه اصفهان درطرح انتقال آب به ۳۰درصد میرسد مدیرعامل هلدینگ پترو پالایش اصفهان گفت: ما می خواهیم سهم پالایشگاه اصفهان درپروژه انتقال آب اصفهان به ۳۰درصد برسد. به گزارش دنیای اسرار:محسن قدیری درحاشیه نشست ویژه ای که به منظور بررسی طرح های آبی اصفهان با حضور نماینده عالی

Print Friendly, PDF & Email

مدیر عامل هلدینگ پترو پالایش اصفهان:
سهام پالایشگاه اصفهان درطرح انتقال آب به ۳۰درصد میرسد
مدیرعامل هلدینگ پترو پالایش اصفهان گفت: ما می خواهیم سهم پالایشگاه اصفهان درپروژه انتقال آب اصفهان به ۳۰درصد برسد.

به گزارش دنیای اسرار:محسن قدیری درحاشیه نشست ویژه ای که به منظور بررسی طرح های آبی اصفهان با حضور نماینده عالی دولت در استان اصفهان و مدیران عامل شرکت های فولاد مبارکه ، ذوب آهن ومدیرپروژه انتقال آب صفه در هلدینگ پتروپالایش اصفهان برگزارشد درباره تعهد پالایشگاه اصفهان برای انتقال آب به اصفهان ومیزان سهم این شرکت در انتقال آب گفت:پالایشگاه اصفهان ۲۰درصد سهام شرکت آب انتقال صفه را در اختیار دارد که در جلسه امروز نیز ۷درصد سهم اتاق بازرگانی به پالایشگاه اصفهان واگذارشد که سهم ‌پالایشگاه اصفهان به ۲۷درصد رسید.

وی با اشاره به اینکه ما می خواهیم سهم پالایشگاه اصفهان درپروژه انتقال آب اصفهان به ۳۰درصد برسد افزود:اگر این اتفاق رخ داد در آینده تمامی شرکت های همجوار پالایشگاه و شهر انرژی باید سهم آبی خودشان را از پالایشگاه اصفهان خریداری نمایند.

این مقام مسئول تصریح کرد: پالایشگاه اصفهان به آب بسیار کمی نیاز دارد ، ما در پتروپالایش اصفهان درحال کاهش ۷۵درصدی نیاز آبی هستیم، بخشی ازنیاز این شرکت از طریق خرید پساب آب تصیف خانه شاهین شهر تامین میشود و لذا آبی که از طریق پروژه صفه تامین میشود را خیلی نیاز نداریم اما برای پروژه های آتی مورد احتیاج مان است.

قدیری تصریح کرد: هدف گذاری ما این است که تامین آب کل شهر انرژی را پوشش دهیم در واقع در آینده برای صنایع همجوار ما فروشنده آب محسوب می شویم .طبق مقررات دولت درآینده اختصاص آب از شرکت آب منطقه ای برای صنایع همجوار قطع خواهد شد وما آب مورد نیاز صنایع را تامین خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه پالایشگاه اصفهان در روز ۵۰۰متر مکعب آب در ساعت از آب منطقه ای، دریافت آب داریم که امیدواریم این رقم تا پایان سال به صفر برسد .

مدیر عامل هلدینگ پترو پالایش اصفهان در رابطه با مبالغ پرداخت شده برای طرح انتقال آب به اصفهان توسط پالایشگاه اصفهان گفت:تاکنون نزدیک به ۲همت پرداخت کردیم که امسال نیز ۳.۶همت پرداخت خواهیم کرد وما در سر موقع همه تعهدات را پرداخت می کنیم.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

املاک یاسان برق اصفهان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان