تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۰
کد خبر : 39201

سال ۱۴۰۳ زمان تحقق حداکثری برنامه ها در بالاترین درصد ممکن است

سال ۱۴۰۳ زمان تحقق حداکثری برنامه ها در بالاترین درصد ممکن است

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران: سال ۱۴۰۳ زمان تحقق حداکثری برنامه ها در بالاترین درصد ممکن است مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: امسال، زمان تحقق حداکثری برنامه ها در بالاترین درصد ممکن است. به گزارش دنیای اسرار:مجید سلطانی در نشست مدیران کشوری و پایش عملکرد بخش های مختلف مخابرات، اعلام کرد: اهمیت فوق العاده سال ۱۴۰۳در

Print Friendly, PDF & Email

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران:
سال ۱۴۰۳ زمان تحقق حداکثری برنامه ها در بالاترین درصد ممکن است

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: امسال، زمان تحقق حداکثری برنامه ها در بالاترین درصد ممکن است.

به گزارش دنیای اسرار:مجید سلطانی در نشست مدیران کشوری و پایش عملکرد بخش های مختلف مخابرات، اعلام کرد: اهمیت فوق العاده سال ۱۴۰۳در جهش عملیاتی مخابرات به سمت ارائه سرویس های بهینه و کاربردی برای مشتریان است که به منظور رسیدن به این هدف، تمام حوزه‌های ستادی و به ویژه مخابرات‌های مناطق باید به‌خط شده و حداکثر تلاش خود را برای اجرایی سازی طرح‌های راهبردی شرکت انجام دهند.

وی تاکید کرد: انتظار داریم با توجه به برگزاری جلسات مختلف دقیق و کارشناسی شده و همچنین حل بسیاری از مشکلات مخابرات از سمت حوزه ستاد، استانهایی که میانگین درآمدی مناسب و وضعیت بهینه ای ندارند با تأسی به مناطقی که که علیرغم امکانات کمتر عملکرد قابل قبول‌تری دارند، خود را به میانگین کشوری و حتی بالاتر رسانده و در این خصوص استان های بزرگ و مهم در اولویت هستند.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تاکید بر لزوم پرهیز از اقدامات موازی و استفاده از تجربیات موفق و پذیرفته شده دیگر استان ها در بخش های مختلف و مناطق مخابراتی اعلام کرد: داشتن طرح جامع و به روز اهمیت زیادی دارد که بر این اساس کارها فرآیند محور می شود که معاونت راهبرد با همکاری دیگر بخش ها ، تمام نقاط قابل بهبود را به طور ویژه شناسایی کرده و استان ها با عمل به آن، می توانند مسیر پیشرفت و حل مشکلات خود را دقیق تر بپیمایند.

مجید سلطانی با تاکید بر ارتباط تعاملی و دو طرفه بین حوزه شبکه و حوزه تجاری گفت : احصای نیازهای تجاری و اعلام آن به شبکه و ایجاد فرآیند لازم توسط شبکه و اجرا توسط حوزه تجاری در این حوزه لازم است.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران بیان کرد: با حضور فیزیکی و آگاهی میدانی ازمشکلات استان ها تلاش کردیم تا گپ های سیستم را شناسایی کرده و اکنون زمان این است که در اسرع وقت با همکاری های میان بخشی و بدون تاخیر، مشکلات مناطق مخابراتی را با تلاش خودشان و هدایت حوزه ستادی بر طرف کنیم .

سلطانی افزود: صنعت مخابرات باید بچرخد تا هم حوزه ارتباطات در بخش های زیر ساختی توسعه یابد و هم ارزش افزوده برای مجموعه مخابرات به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های با حجم نیروی انسانی بالا محقق شود که لازمه آن، کار درست از سطح کارشناسی تا بالاترین سطح مدیریت است.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

املاک یاسان برق اصفهان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان