تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۴
کد خبر : 39293

تشکیل کارگروه تأمین مسکن خبرنگاران استان اصفهان/فراخوان ثبت نام خبرنگاران متقاضی بزودی اعلام خواهد شد

تشکیل کارگروه تأمین مسکن خبرنگاران استان اصفهان/فراخوان ثبت نام خبرنگاران متقاضی بزودی اعلام خواهد شد

مدیر روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: کارگروه رسمی تأمین مسکن خبرنگاران استان، با حضور مدیران ذی‌ربط برگزار شد. به گزارش دنیای اسرار:حسن کحال‌زاده با اعلام این خبر، گفت: پیرو دستور استاندار محترم اصفهان مبنی بر پیگیری موضوع تأمین مسکن خبرنگاران استان و به دنبال تمهیدات صورت گرفته در اداره کل

Print Friendly, PDF & Email

مدیر روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: کارگروه رسمی تأمین مسکن خبرنگاران استان، با حضور مدیران ذی‌ربط برگزار شد.

به گزارش دنیای اسرار:حسن کحال‌زاده با اعلام این خبر، گفت: پیرو دستور استاندار محترم اصفهان مبنی بر پیگیری موضوع تأمین مسکن خبرنگاران استان و به دنبال تمهیدات صورت گرفته در اداره کل راه و شهرسازی استان، «کارگروه مسکن خبرنگاران» با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری، معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی، رئیس اداره رسانه و تبلیغات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی برگزار شد.
وی ادامه داد: در این کارگروه ضمن بررسی آیین نامه واگذاری مسکن و چارچوب‌های مرتبط با خبرنگاران متقاضی منطبق با تفاهم نامه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با وزارت راه و شهرسازی، مقرر شد در هفته های پیش رو فراخوان ثبت‌نام خبرنگاران متقاضی مسکن از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان انتشار و در دسترس عموم خبرنگاران استان قرار گیرد.
کحال‌زاده با اشاره به ارائه لیست قبلی خبرنگاران متقاضی توسط یکی از تشکل های رسانه ای و عدم انطباق این لیست با تفاهم نامه یاد شده و نیز عدم هماهنگی با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، تصریح کرد: در این نشست تأکید شد فراخوان ثبت‌نام خبرنگاران متقاضی مسکن به صورت شفاف در دسترس همه خبرنگاران فعال استان قرار گیرد و با برنامه ریزی مناسب لیست نهایی در اسرع وقت جمع بندی و به وزارت راه و شهرسازی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال گردد.
مدیر روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: مطابق با آیین‌نامه های موجود تلاش و اهتمام مدیریت استان، اداره کل راه و شهرسازی و جدیت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بر مبنای تأمین مسکن خبرنگاران است و در این مسیر از هیچ کوششی فروگذار نخواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

املاک یاسان برق اصفهان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان