رئیس اداره فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان به تشریح برنامه های این اداره در هفته فرهنگی اصفهان پرداخت.

به گزارش دنیای اسرار،سید صالح خشوعی اظهار کرد: اختتامیه طرح المپیاد “به وقت نوجوانی” با رقابت بیش از ۷۰۰ دانش آموز از جمله برنامه های هفته فرهنگی اصفهان است که از سوی خانه نوجوان به معرفی برگزیدگان خود می پردازد.

وی افزود: برنامه “یک شهر گفت وگو” توسط فرهنگسرای پرسش با همکاری شورای اسلامی شهر اصفهان در ۱۵ منطقه اجرا می شود که در این طرح نشست هایی بین شهروندان به صورت آنلاین با موضوع شادی و نشاط با همکاری جهاد دانشگاهی در حال انجام است و پژوهشی بر روی این گفت وگوها انجام و نتایج توسط جهاد دانشگاهی منتشر خواهد شد.

وی ادامه داد: کتاب های “جغد انبار”، کتاب “بازی های مهارتی ارتباطی” و کتاب “پوپو و سلامت غذایی” در حوزه کودکان و همچنین فلش کارت های دیدآموز مهارت ارتباطی و فلش کارت های والد کارآمد و کودک سرآمد شامل بیش از ۳۰۰ تصویر با فراگیری مهارت های ده گانه به والدین از جمله تولیدات اداره فرهنگی است که روز هشتم اردیبهشت رونمایی می شود.

رئیس اداره فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان به اجرای برنامه آسترومینار اشاره کرد و گفت: در این برنامه، از تولیدات بصری آسترومینارهای مرکز نجوم ادیب در سال ۹۹ رونمایی خواهد شد.

خشوعی با اشاره به برنامه های فرهنگسرای پرسش نیز تصریح کرد: رونمایی از دو مستند “احوال شهر” با موضوعات پاکبانان و اتوبوسرانان، مجموعه آموزشی “گفت و گو در خانواده” و “گفت وگوهای سالم” که توسط اعضای هیات علمی دانشگاه ارائه شده و مجموعه “پا به پا” ویژه پاسخ به سوالات والدین دارای فرزند از نوزادی تا چهار سالگی نیز از دیگر برنامه های اداره فرهنگی در این هفته است.

وی ادامه داد: در هشتم اردیبهشت مصادف با نیمه ماه مبارک رمضان و ولادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) نماهنگ ویژه ای پخش خواهد شد.

وی گفت: موزیک ویدئویی با همکاری شورای مشاوران جوان استاندار با نام “صورت و دست وفاصله” ساخته شده که در این ویدئو کودکان اصفهانی درباره راه های پیشگیری از ویروس کرونا در قالب شعر اطلاعاتی را ارائه می دهند.

خشوعی با اشاره به رونمایی از بسته هاای طرح توان هفت بیان داشت: این بسته ها شامل کارآفرین پروری معلمان، کارآفرین پروری مدیران، کارآفرین پروری نوجوانان و همچنین مهندسی خلاقیت است. 

رئیس اداره فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با اشاره به تهیه مجموعه “مهارت های گفت وگو شنود در خانواده” کاری از مرکز بانوان آفتاب افزود: مجموعه نظریه های انسان سالم نگارش دکتر اصغر آقایی روانشناس، در هفته فرهنگی اصفهان رونمایی خواهد شد.

وی در پایان به رونمایی از محصولات فرهنگسرای رسانه نیز پرداخت و خاطرنشان کرد: چهار بسته آموزشی فرهنگسرای رسانه شامل “رساموز” با ارتقا سواد رسانه ای، “سیما و پیام” ویژه کودک و نوجوان، سواد رسانه ای و کمیک بوک های آموزشی سواد رسانه ای در هفته فرهنگی اصفهان رونمایی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *