تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۲ - ۹:۲۵
کد خبر : 36482

افتتاح طرح «شهید همت» باهدف ترویج گفتمان آموزشی در استان اصفهان

افتتاح طرح «شهید همت» باهدف ترویج گفتمان آموزشی در استان اصفهان

معاون آموزش ابتدایی اداره‌کل آموزش و پرورش خبرداد؛ افتتاح طرح «شهید همت» باهدف ترویج گفتمان آموزشی در استان اصفهان به گزارش  دنیای اسرار، معاون آموزش ابتدایی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان در این همایش، با تبیین نقش و جایگاه والای آموزگاران ابتدایی، اظهار داشت: توانمند‌سازی آموزگاران دوره ابتدایی یکی از اولویت‌های اصلی آموزش و

Print Friendly, PDF & Email

معاون آموزش ابتدایی اداره‌کل آموزش و پرورش خبرداد؛

افتتاح طرح «شهید همت» باهدف ترویج گفتمان آموزشی در استان اصفهان

به گزارش  دنیای اسرار، معاون آموزش ابتدایی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان در این همایش، با تبیین نقش و جایگاه والای آموزگاران ابتدایی، اظهار داشت: توانمند‌سازی آموزگاران دوره ابتدایی یکی از اولویت‌های اصلی آموزش و پرورش استان اصفهان است و در قالب طرح‌های مختلف با جدیت پیگیری می شود.

وجیهه فاضل گفت: هدف از اجرای طرح شهید همت کاهش فاصلۀ برنامۀ درسی با برنامۀ اجرا شده در کلاس درس، اشتراک و اشاعۀ تجارب معلمان، ایجاد بستر مناسب برای ترویج گفتمان آموزشی و توسعۀ فرهنگ خود ارتقایی است.

وی افزود: هدف از اجرای طرح شهید همت کاهش فاصلۀ برنامۀ درسی با برنامۀ اجرا شده در کلاس درس، اشتراک و اشاعۀ تجارب معلمان، ایجاد بستر مناسب برای ترویج گفتمان آموزشی و توسعۀ فرهنگ خود ارتقایی است.

فاضل با تشریح جزئیات اجرایی طرح شهید همت، بیان داشت: در این دوره ۶ عنوان درس شامل فارسی پایۀ اول، فارسی پایه‌های دوم و سوم، هدیه‌های آسمان پایه‌های دوم و سوم، علوم پایۀ چهارم، ریاضی پایۀ چهارم و ریاضی پایه‌های پنجم و ششم در ۱۰ کلاس و با حضور ۱۸ مدرس استانی مورد بررسی قرار گرفت.

معاون آموزش ابتدایی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان خاطرنشان کرد: با تشکیل حلقه‌های علمی در مناطق و نواحی استان، بیش از ۵۰ درصد از نومعلمان تحت آموزش علمی و تخصصی قرار خواهند گرفت.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

املاک یاسان برق اصفهان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان