تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۰
کد خبر : 39886

اجرای ۱۰۰۰ پروژه در شهر اصفهان طی سال جاری

اجرای ۱۰۰۰ پروژه در شهر اصفهان طی سال جاری

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان خبرداد: اجرای ۱۰۰۰ پروژه در شهر اصفهان طی سال جاری نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان از اجرای ۱۰۰۰ پروژه در شهر اصفهان در سال جاری خبرداد. به گزارش دنیای اسرار:سیدامیر سامع گفت: از هزار پروژه سال جاری شهرداری این کلان‌شهر، حدود ۵۰۰ پروژه فعال، ۲۵۰ پروژه در مرحله

Print Friendly, PDF & Email

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان خبرداد:

اجرای ۱۰۰۰ پروژه در شهر اصفهان طی سال جاری

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان از اجرای ۱۰۰۰ پروژه در شهر اصفهان در سال جاری خبرداد.

به گزارش دنیای اسرار:سیدامیر سامع گفت: از هزار پروژه سال جاری شهرداری این کلان‌شهر، حدود ۵۰۰ پروژه فعال، ۲۵۰ پروژه در مرحله طراحی و برگزاری تشریفات قانونی برای انتخاب پیمانکار و حدود ۲۵۰ پروژه در مرحله تهیه طرح و تکمیل تملک است.

وی اظهار کرد: با توجه به بودجه ۱۴۰۳ شهرداری اصفهان حدود هزار پروژه مشخص شده است که از این تعداد، ۱۰۰ عدد پروژه شاخص، ۱۶۹ عدد پروژه مهم منطقه‌ای و مابقی پروژه‌هایی است که در مناطق و محلات انجام می‌شود.

سامع در مورد زمان‌بندی اجرای این پروژه‌ها افزود: اعضای شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری دغدغه اجرای هرچه سریع‌تر این پروژه‌ها را دارند، البته پروژه‌هایی که در حال انجام است، طبق برنامه زمان‌بندی پیش می‌رود.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: از ۱۰۰۰ پروژه حدود ۵۰۰ پروژه فعال، ۲۵۰ پروژه در مرحله طراحی و برگزاری تشریفات قانونی برای انتخاب پیمانکار و حدود ۲۵۰ پروژه در مرحله تهیه طرح و تکمیل تملک است.

سامع گفت: از ۱۰۰ پروژه شاخص، حدود ۱۰ پروژه مربوط به خط دو متروی اصفهان است که می‌توان به ایستگاه‌ها، تونل و ریل‌گذاری آن‌ها اشاره کرد، بعضی از این پروژه‌ها طبق برنامه‌ریزی انجام نشده بود که با تأمین مالی منظم و تمرکز پیمانکاران این پروژه‌ها انجام می‌شود.

وی ادامه داد: عملیات اجرایی پروژه‌های شاخص دیگر ازجمله راه‌اندازی خط بی‌آرتی از میدان جمهوری به سمت حکیم نظامی، احداث بوستان‌های شمس در منطقه ۸، سودان در منطقه ۴، مشاهیر در منطقه ۵ و بوستانی که در حصه وجود دارد به‌زودی طبق برنامه زمانی انجام می‌شود.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: احداث خیابان‌های شهری، خرید اتوبوس، اورهال اتوبوس‌ها نیز بخش دیگری از پروژه‌هایی است که مورد بررسی قرار گرفته است.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

املاک یاسان برق اصفهان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان