تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۶
کد خبر : 39898

با پرداخت حق بیمه به سازمان تامین اجتماعی، مددجویان از مزایای بازنشستگی بهره مند می شوند

با پرداخت حق بیمه به سازمان تامین اجتماعی، مددجویان از مزایای بازنشستگی بهره مند می شوند

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان اصفهان تاکید کرد: با پرداخت حق بیمه به سازمان تامین اجتماعی، مددجویان از مزایای بازنشستگی بهره مند می شوند در نیمه بهمن سال گذشته، هزار و 524 مددجوی دیگر به جمع بیمه شدگان کمیته امداد استان اصفهان اضافه شد. به گزارش دنیای اسرار: هادی بنایی معاون حمایت و

Print Friendly, PDF & Email

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان اصفهان تاکید کرد:

با پرداخت حق بیمه به سازمان تامین اجتماعی، مددجویان از مزایای بازنشستگی بهره مند می شوند

در نیمه بهمن سال گذشته، هزار و 524 مددجوی دیگر به جمع بیمه شدگان کمیته امداد استان اصفهان اضافه شد.

به گزارش دنیای اسرار: هادی بنایی معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان با اشاره به آمار مددجویان بیمه شده در سال گذشته، اظهار داشت: در نیمه بهمن ماه سال گذشته، هزار و 524 نفر بیمه شده جدید به جمع بیمه شدگان این نهاد اضافه شد.

هادی بنایی با بیان اینکه درحال حاضر 4 هزار و 895 نفر از افراد تحت حمایت، بیمه شده تامین اجتماعی هستند، ادامه داد: حق بیمه بازنشستگی برای زنان سرپرست خانوار شهری بین 45 تا 50 سال و مجریان طرح های اشتغال فعال که سرپرست خانوار و مستمری بگیر این نهاد هستند، پرداخت می شود.

وی با تاکید براینکه کمیته امداد در راستای توانمندسازی خانوارهای مددجویی نگاه ویژه ای به تامین آسایش، شرایط آتی و نیز پایداری درآمد آنها دارد، افزود: با پرداخت 10 سال حق بیمه مددجویان واجد شرایط به سازمان تامین اجتماعی، در سال گذشته 307 مددجوی کمیته امداد استان اصفهان، بازنشسته و مشمول مزایای بازنشستگی تامین اجتماعی شدند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اصفهان، با اشاره به اینکه با پرداخت حق بیمه مددجویان واجد شرایط به سازمان تامین اجتماعی، بیمه شدگان می توانند از تمامی مزایای بیمه های اجتماعی نظیر بازنشستگی، فوت و یا از کارافتادگی بهره مند شوند، گفت: به ازای حق بیمه های اجتماعی مددجویان در سال گذشته، 27 میلیارد و 96 میلیون تومان تخصیص و به شعب تابعه سازمان تامین اجتماعی پرداخت شده است.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

املاک یاسان برق اصفهان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان