تاریخ انتشار : شنبه 14 ژانویه 2023 - 15:35
کد خبر : 31348

فولاد مبارکه، ۳۰ سال افتخار

فولاد مبارکه، ۳۰ سال افتخار

محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل فولاد مبارکه در آیین گرامیداشت سی‌سالگی: فولاد مبارکه، ۳۰ سال افتخار به گزارش دنیای اسرار:محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل فولاد مبارکه در آیین گرامیداشت سی‌سالگی این شرکت ضمن تبریک به همین مناسبت در جمع کارکنان گفت: دشمن درصدد تخریب برند فولاد مبارکه است اما این شرکت با قوت رو به پیشرفت است. هدف از

محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل فولاد مبارکه در آیین گرامیداشت سی‌سالگی:
فولاد مبارکه، ۳۰ سال افتخار
به گزارش دنیای اسرار:محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل فولاد مبارکه در آیین گرامیداشت سی‌سالگی این شرکت ضمن تبریک به همین مناسبت در جمع کارکنان گفت: دشمن درصدد تخریب برند فولاد مبارکه است اما این شرکت با قوت رو به پیشرفت است. هدف از ساخت فولاد مبارکه، خلق آینده‌ای بهتر بوده است.برای ساخت فولاد مبارکه ۵۰۰ هزار تن تجهیزات و ۱۵۰ هزار تن اسکلت فلزی به این منطقه منتقل شد. در آن زمان هیچ‌کس باورش نمی‌شد که چنین مجتمع بزرگ و عظیمی ساخته شود.
در ابتدای راه‌اندازی، برای هر کاری در فولاد مبارکه به کارشناسان خارجی نیازمند بودیم اما در حال حاضر بدون نیاز به حتی یک کارشناس خارجی اتفاقات بزرگی را رقم زده‌ایم.
«کار زندگی است »شعار دوران ساخت فولاد مبارکه بوده است؛ کار مشارکتی و تعهد کارکنان به بومی‌سازی و خودکفایی در فولاد مبارکه این شرکت را متمایز کرده است.
فولاد مبارکه به وسعت ایران توسعه پیدا کرده است.
امروز فولاد مبارکه الگوی به واقعیت رساندن برنامه‌ها و چشم‌اندازهایی است که براساس یک استراتژی شکل گرفته است. تولید ملی و داخلی برای همه هم‌وطنان باعث افتخار است که به مدد تلاش‌های زیادی محقق شده است. فولاد مبارکه پیام خودکفایی را به همراه دارد.
در سی‌امین سالگرد تاسیس فولاد مبارکه با تحریم‌های بین‌المللی، محدودیت شدید منابع انرژی و افزایش هزینه‌های حمل و تقل مواجه هستیم و از طرفی در برابر آیندگان و محیط زیست مسئولیت داریم. فولاد مبارکه علی‌رغم وجود شرایط سخت، همچنان در همه عرصه‌ها پیشتاز است.
با توجه به تغییرات تکنولوژی، در همه عرصه‌ها نیازمند تحول هستیم، البته فولاد مبارکه نسبت به ۳۰ سال گذشته توانمندتر شده و برای رفع مشکلات راه حل دارد.
اگر امروز نتوانیم به‌درستی داستان آینده فولاد را بنویسیم، دیگران این داستان را برای ما خواهند نوشت و اگر امروز نتوانیم نقش خود را در میان فولادسازان جهان تعیین کنیم، دیگران این نقش را تعیین خواهند کرد.
امروز دوباره باید با ایثار و از خودگذشتگی راه خود را در پیش بگیریم تا بتوانیم ۳۰ سال آینده را بسازیم. در حوزه پایداری درصدد ایجاد اشتغال و استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر هستیم. فولاد مبارکه همچنان الگوی ملی بنگاه‌داری کشور است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.