تاریخ انتشار : یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۳۹
کد خبر : 38940

برگزاری همایش سفیران تعالی شركت‌های گروه فولاد مباركه

برگزاری همایش سفیران تعالی شركت‌های گروه فولاد مباركه

اولین گردهمایی از فاز دوم پرورش سفیران تعالی شرکت‌های گروه فولاد مبارکه در روزهای 4 و 5 و6 اردیبهشت‌ماه به میزبانی شرکت فولاد مبارکه با محوریت مدل تعالی سازمانی و با تأکید بر روش‌های انجام خودارزیابی و تدوین ره‌نگاشت تعالی شرکت‌های گروه تا افق 1410 در مجموعه فرهنگی ورزشی فردوس فولاد مبارکه برگزار شد. به

Print Friendly, PDF & Email

اولین گردهمایی از فاز دوم پرورش سفیران تعالی شرکت‌های گروه فولاد مبارکه در روزهای 4 و 5 و6 اردیبهشت‌ماه به میزبانی شرکت فولاد مبارکه با محوریت مدل تعالی سازمانی و با تأکید بر روش‌های انجام خودارزیابی و تدوین ره‌نگاشت تعالی شرکت‌های گروه تا افق 1410 در مجموعه فرهنگی ورزشی فردوس فولاد مبارکه برگزار شد.
به گزارش دنیای اسرار، در این همایش که در ادامه سلسله‌جلسات قبلی پرورش سفیران در سال 1402 برنامه‌ریزی‌ و برگزار شد، دکتر علی‌اصغر آزادی و الهوردی تقوی از اساتید برجسته و از اعضای کمیته طراحان مدل تعالی سازمانی در ایران حضور داشتند و موضوعات مهمی از قبیل آشنایی با مفاهیم مدل و منطق رادار، روش‌های انجام خودارزیابی و تأکید بر اجرای روش ترکیبی کارگاهی پروفورما و شبیه‌سازی جایزه، الزامات تدوین ره‌نگاشت و ارائه نمونه‌های برتر در این حوزه از کسب‌وکارهای مختلف مطرح شد.

در این گردهمایی با توجه به سند چشم‌انداز گروه فولاد مبارکه در افق 1410 و مقاصد استراتژیک سازمان در دست‌یابی به الگوی ملی بنگاه‌داری، فرایند تدوین اهداف استراتژیک گروه فولاد مبارکه و نقش شرکت‌ها در تحقق اهداف کلان تعیین‌شده تشریح و سند ره‌نگاشت تعالی گروه فولاد مبارکه و مسیر رسیدن شرکت‌های گروه به سطح تندیس رونمایی و توافق گردید شرکت‌ها با توجه به آموزه‌های کسب‌شده، ضمن انجام خودارزیابی بر اساس مدل تعالی سازمانی و اولویت‌بندی پروژه‌های بهبود، نقشه راه تعالی شرکت‌های خود را همسو با ره‌نگاشت تدوین‌شده تهیه و تا پایان خردادماه ارسال نمایند.

در ادامه این جلسه، نمایندگان شرکت‌ها گزارشی از فعالیت‌های شرکت‌های خود براساس یادگیری‌های قبلی از فصل اول پروژه پرورش سفیران ارائه کردند.

شایان‌ذکر است گردهمایی‌های فصل دوم سفیران تعالی نیز با هدف تبادل تجارب، آموزش افراد و ارتقای سطح تعالی سازمانی در سطح گروه فولاد مبارکه به‌صورت دوره‌ای و با موضوعات مرتبط با مدل تعالی سازمانی و اهداف تعیین‌شده گروه برگزار خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

املاک یاسان برق اصفهان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان