تاریخ انتشار : شنبه ۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۸
کد خبر : 36720

حمیدرضا امیدان، دبیرکل اتاق بازرگانی اصفهان شد

حمیدرضا امیدان، دبیرکل اتاق بازرگانی اصفهان شد

با حکم رئیس اتاق بازرگانی حمیدرضا امیدان، دبیرکل اتاق بازرگانی اصفهان شد دبیرکل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان معرفی شد. به گزارش دنیای اسرار :طی حکمی از سوی رئیس پارلمان بخش خصوصی اصفهان، حمیدرضا امیدان به‌عنوان دبیرکل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان منصوب شد. در بخشی از این حکم آمده است: «ایجاد

Print Friendly, PDF & Email
با حکم رئیس اتاق بازرگانی
دبیرکل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان معرفی شد.
به گزارش دنیای اسرار :طی حکمی از سوی رئیس پارلمان بخش خصوصی اصفهان، حمیدرضا امیدان به‌عنوان دبیرکل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان منصوب شد.
در بخشی از این حکم آمده است: «ایجاد نظم مالی، برنامه مداری، شایسته‌سالاری در منابع انسانی، تلاش در راستای توسعه صادرات و تحقق عدالت تجاری، افزایش بهره‌وری و چابکی با مشارکت حداکثری اعضای گران‌قدر اتاق، اولویت راهبردی در فعالیت‌های آتی است که می‌بایست سرلوحه امور اجرایی و چشم‌انداز اتاق قرار گیرد.»

در آیین تکریم و معارفه دبیرکل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان، امیر کشانی، رئیس اتاق بازرگانی اصفهان اظهار کرد: از جناب آقای رسول موسی رضایی، دبیرکل سابق اتاق تشکر ویژه دارم که در مدت قبول مسئولیت تلاش‌های بسیاری داشتند، قطعاً در ادامه مسیر نیز از تجربیات ایشان بهره لازم را خواهیم برد.
وی ادامه داد: ضروری است فرایندها و روند فعالیت‌های اتاق در یک مسیر مشخص و منظم ادامه یابد و در این زمینه تلاش خواهیم داشت بیشترین بهره‌وری حاصل شود، وظیفه اتاق بازرگانی این است که خدمات مناسبی به اعضای خود ارائه دهد و به‌طورقطع تمام تلاش ما در راستای جلب رضایت اعضای اتاق است.
وی گفت: با قدرت و جدیت در میدان هستیم و تلاش می‌کنیم تا حد توان از حقوق فعالان اقتصادی دفاع کنیم، نباید فرصت خدمت را از دست داد و از تمامی امکانات جهت ارائه خدمت به اعضای اتاق و تمامی فعالان اقتصادی شهر بهره گرفت.

در ادامه حمیدرضا امیدان، دبیرکل اتاق بازرگانی اصفهان اظهار کرد: اتاق بازرگانی تشکلی اصیل و زاییده عقلانیت مدرن است، وظایف سه گانه اتاق شامل خدمات به اعضا، مراودات بین‌المللی برای مبادلات تجاری و آموزش کاربردی به منظور ارتقای سطح دانش بنگاه‌های اقتصادی است که باید در تمامی این بخش‌ها با جدیت و برنامه‌ریزی دقیق برای بهبود محیط کسب‌وکار و رونق دادوستد اعضا و فعالان اقتصادی حرکت کرد.
وی گفت: اتاق بازرگانی به‌عنوان مشاور سه قوه می‌تواند نقش مؤثری در تصمیم‌سازی نهادهای تصمیم‌گیر ایفا کند، اما باید توجه داشت اتاق‌ها برای ایفای نقش خود نیازمند سازمان هستند، ویژگی‌های سازمان اتاق موفق شامل پیشرو بودن، نوآوری و فرایندمحور بودن است که باید به تمامی این موارد توجه داشت.
دبیرکل اتاق بازرگانی اصفهان اضافه کرد: اتاق بازرگانی به‌عنوان یک سازمان متعالی و تشکل تأثیرگذار لازم است خدمات یکسان و متمایز نیز به اعضای خود ارائه دهد، برقراری عدالت تجاری و توسعه صادرات با فعالیت اتاق قانون‌مدار و چابک ممکن است، اتاقی که شفاف، مشارکت‌پذیر و پاسخگوست.
وی تصریح کرد: از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شده می‌توان به تصمیم بر اساس تفکر و مشورت و دوری از نگرش‌های سطحی در عملکردها؛ تشکیل شوراهای راهبردی؛ به‌روزکردن و تدوین رویه‌ها و قاعده‌مندی در فعالیت‌ها و برنامه‌مداری اشاره داشت.
در پایان از زحمات مهندس رسول موسی رضایی تشکر ویژه دارم و امیدواریم بتوانیم قدم‌های مثبت و بزرگی در راستای خدمت به اعضای فهیم اتاق و اقتصاد استان برداریم.

در ادامه رسول موسی رضایی، دبیرکل سابق اتاق بازرگانی اصفهان اظهار کرد: از زمان قبول مسئولیت تاکنون تلاش شده که امور به بهترین شکل پیش برود، از تلاش و همکاری تمامی همکارانم در اتاق بازرگانی تشکر می‌کنم و امیدواریم اتاق در ادامه مسیر خود نیز با صلابت و استوار در جهت رسیدن به اهداف برنامه‌ریزی شده و در نهایت کمک به اقتصاد استان و کشور موفق باشد.
در پایان با اهدای لوح تقدیر از تلاش‌های رسول موسی رضایی تقدیر شد و حمیدرضا امیدان به‌عنوان دبیرکل جدید اتاق بازرگانی اصفهان معرفی شد. رسول موسی رضایی نیز به عنوان مشاور توسعه ریاست اتاق معرفی شد.

شایان ذکر است حمیدرضا امیدان، دارای مدرک دکتری جامعه‌شناسی توسعه است و سابقه تدریس در دانشگاه‌های مختلف استان اصفهان و تالیف چند عنوان کتاب و مقاله و فعالیت در بخش خصوصی و تشکل‌های ملی و اقتصادی را در کارنامه خود دارد. مشاور رئیس در امور تشکل‌ها و نماینده ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های فارس و تهران؛ مشاور پژوهش و توسعه رئیس و مدیر امور کمیسیون‌ها و تشکل‌های اقتصادی اتاق بازرگانی اصفهان، دبیر تحریریه نشریه اتاق بازرگانی اصفهان، دبیر شورای سیاست‌گذاری و دبیر سیاسی اتحادیه تشکل‌های دانشجویان سراسر کشور، دبیر تشکیلات جمعیت دفاع از تولید ملی و مدیریت چندین شرکت خصوصی صنعتی و کشاورزی، از جمله سوابق اجرایی امیدان است.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

املاک یاسان برق اصفهان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان