زندگی نامه شهدای ورزشکار خمینی شهرمنتشرشد

کتاب پهلوانان طریقت عشق (زندگی نامه شهدای ورزشکار خمینی شهر) به قلم زینب فخاری منتشر شد.

به گزارش دنیای اسرار:کتاب پهلوانان طریقت عشق در نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت به قلم زینب فخاری منتشر شد و با توجه به ارادت نویسنده به حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) این اثر به هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی ابن موسی الرضاع تقدیم شده است.
این کتاب در قطع وزیری و تیراژ ۱۰۰۰ جلد با داشتن ۴۴۸ صفحه شامل: زندگی نامه، خاطرات و وصیتنامه شصت و دو شهید ورزشکار خمینی شهر می باشد که به همت بسیج ورزشکاران و اداره ورزش و جوانان و کنگره شهدای خمینی شهر توسط نشر ستارگان درخشان منتشر شد.
نویسنده کتاب در مصاحبه با خبرنگار دنیای اسرار گفت: تالیف جلد اول کتاب پهلوانان طریقت عشق با استفاده از ۷۰۲ مصاحبه شفاهی و اسناد مکتوب شهدا همچون: شناسنامه، برگه اعزام به ماموریت، گواهی شهادت، دست نوشته، احکام ورزشی، وصیتنامه و کتب منتشر شده توسط کنگره شهدای خمینی شهر انجام شده است.
فخاری ضمن تشکر از مسئولین کنگره شهدا، خیرین ورزش یار، بسیج ورزشکاران و اداره ورزش و جوانان بیان کرد: مقدمات تالیف این اثر از ابتدای مرداد ماه ۱۳۹۷ آغاز شد و پس از ماهها تلاش بی وقفه کار تالیف در ابتدای مهر ماه ۱۳۹۸ به پایان رسید.
لازم به ذکر است زینب فخاری خادمیارآستانقدسرضوی تالیف کتاب های شهدای محله باولگان و شهدای محله کوشکباج_ورنوسفادران را در رزومه خود دارد که این دو عنوان در دست ویراستاری می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *