۱۰۰۰مشترک در امور برق شمال غرب  برق دارشدند

کیفیت بالای برق رسانی در خانه های کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

به گزارش دنیای اسرار:مهندس داریوش باروتی مدیر امور برق شمال غرب ازتجهیز پست زمینی تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی خبرداد و گفت :۸۱ واحد مسکونی در خیابان کاوه شهرک نگین برق دارشدند و در این پروژه پست زمینی به ظرفیت ۵۰۰ کیلوولت آمپر تجهیز و در مدار قرار گرفت .

وی در ادامه گفت :در این پروژه بر زیبایی مبلمان شهری نیزتاکید شد به طوری که یک دستگاه ترانس هوایی جمع آوری و پست زمینی جایگزین آن شد .

وی به شاخص های این پروژه اشاره کرد و گفت :۲۴۰ متر کابل کشی فشار متوسط و ۵۷۶ متر کابل کشی فشار ضعیف در این پروژه اجرایی شد و همچنین بهینه سازی شبکه فشار ضعیف هوایی به طول ۱۵۰ متر و احداث کابل خود نگهدار از دیگراقدامات صورت گرفته در این پروژه بوده است .

وی به دیگر پروژه برق رسانی به مجتمع مسکونی در خیابان کاوه خیابان نگارستان  اشاره کرد و گفت : در این پروژه نیز ۱۲۵ واحد مسکونی در سه ساختمان مجزا برق دار شدند که در آن یک پست ۴۰۰ کیلوولت آمپر تجهیز و در مدار قرار گرفت و همچنین در این پروژه نیز ۴۰۰ متر کابل کشی فشار متوسط و ضعیف زمینی احداث شد و پایانه RTU نیز تمامی اطلاعات را از نقاط مختلف که مورد نیاز می باشد ، جمع آوری کرده و بعد از پردازش ، آنها را به مرکز کنترل از طریق  سیستم های  مخابراتی ارسال می کند.

گفتنی است هزینه این دو پروژه بالغ بر یک میلیارد تومان می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *