سرپرست کمیته امداد استان اصفهان به مردم توصیه کرد؛

توجه به نیازمندان به شکرانه نعمت سلامتی

به گزارش دنیای اسرار:سرپرست کمیته امداد اصفهان پرداخت صدقه و توجه به نیازمندان به شکرانه سلامتی را از امور معنوی موثر برای آرامش‌روحی در کنار عمل به توصیه‌های بهداشتی عنوان‌کرد و گفت: کد #۰۳۱*۸۸۷۷*، تلفن ۰۹۶۸۸۷ و پایگاه emdad.ir برای پرداخت صدقه در اختیار مردم است.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد اصفهان، کریم زارع، سرپرست این نهاد با اشاره به وضعیت خاص و ملتهب جامعه در برابر شیوع ویروس کرونای چینی، گفت: در این روزها سلامتی نعمتی است که قدر آن برای همه ما بیش از پیش روشن شده است و به حکمت دستورات پیشوایان دینی برای شکر مداوم به خاطر آن پی می بریم.

وی عمل به توصیه های بهداشتی و تلاش برای قطع زنجیره انتقال این ویروس را وظیفه ای همگانی توصیف کرد و گفت: در کنار این مسئله می توان از تاثیر مسائل معنوی در آرامش روحی و افزایش طمانینه قلبی سخن گفت که پرداخت صدقه و توجه به نیازمندان به شکرانه صحت و سلامتی خود و اعضای خانواده یکی از توصیه شده ترین این امور معنوی است.

زارع ادامه داد: پرداخت صدقه و مشارکت در طرح های نیکوکاری علاوه بر آثار و برکات معنوی باعث رفع مشکلات نیازمندان نیز خواهد شد.

وی پرداخت الکترونیکی صدقه و کمک به نیازمندان را با توجه به شرایط کنونی بهترین توصیه برای نیکوکاران و خیران عنوان کرد و افزود: زیر ساخت های نوین کمیته امداد استان اصفهان از جمله کد دستوری #۰۳۱*۸۸۷۷*، تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷ و پایگاه اینترنتی emdad.ir در کنار شماره حساب ۲۴۰۱۱۱۳۰۹۱۴۰۷۲ و شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ نزد بانک قرض الحسنه مهر امداد در اختیار همشهریان نیکو منش اصفهانی است.

زارع در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه مددجویان کمیته امداد استان اصفهان را در این شرایط سخت تنها نگذاشته ایم یادآور شد: تا کنون بالغ بر ۲ میلیارد و ۳۴۵ میلیون تومان برای کمک به تهیه اقلام بهداشتی نظیر ماسک، دستکش و مواد ضد عفونی کننده به جامعه تحت حمایت این نهاد با اولویت بیماران خاص، صعب العلاج، سالمندان زمینگیر، زنان باردار و شیرده و سایر گروه های در معرض خطر، اختصاص یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *