نسل امروز با اعتقاد قلبی خاصی دفاع مقدس را درک می کنند

مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان گفت: نسل  امروز  با توجه به اینکه در فضای جنگ نبودند با یک اعتقاد قلبی خاصی دفاع مقدس را درک می کنند

به گزارش دنیای اسرار:مهندس حمید رضا پیرپیران در مراسم تجلیل از ایثارگران و بازنشستگان به توجه ویژه به باورها و ارزشهای دفاع مقدس اشاره کرد و گفت : مفهوم ایثار در دفاع مقدس به خوبی به نمایش گذاشته شد و  اگر به خاطرات دفاع مقدس برگردیم متوجه مفهوم  ارزش و ایثار می شویم.

وی در ادامه گفت : نسل  امروز  با توجه به اینکه در فضای جنگ نبودند با یک اعتقاد قلبی خاصی دفاع مقدس را درک می کنند و گاهی که با نسل جوان صحبت می کنیم با  دیدگاه روشنی به این مقوله می پردازند .

وی خاطر نشان کرد :رسالت ما این است  که مسیر راه را به آنها نشان دهیم  و  اعتقاد های قلبی ، درونی ؛همدلی و وحدت کلمه که ما را از این دفاع مقدس سربلند نمود را بیشتر در جامعه تسری دهیم  و فرهنگ سازی کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان عنوان کرد: باید توجه کنیم امروز جامعه مابیشتر به آن نیازمند است و آنچه که مهم است  باید امروز دست از فرهنگ گلایه کردن برداریم و امروز وظیفه ما این است که احساس همدردی و درک  متقابل از همدیگر داشته باشیم و  برای جامعه ای بهتر تلاش کنیم .

وی در پایان از تمام رشادتها و زحمات  ایثارگران و بازنشستگان تشکر و قدر دانی نمود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *