به گزارش دنیای اسرار:معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از برگزاری مراسم وداع با شهید تازه تفحص شده این فرماندهی که بعد از ۳۳ سال به آغوش خانواده اش بازگشته است خبر داد.

سرهنگ” جهانگیر کریمی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام حزن و اندوه آل الله در روزهای پایانی ماه صفر بیان داشت: خداوند توفیق داد تا در این ایام میزبان پیکر یکی شهدای تازه تفحص نیروی انتظامی استان اصفهان باشیم که بعد از ۳۳ سال به آغوش خانواده اش باز می گردد.

وی افزود: براساس اطلاعات به دست آمده این شهید از سربازان وظیفه یگان ژاندارمری و اهل نجف آباد اصفهان بوده که در تاریخ ۲۲ تیرماه سال ۶۷ در سن ۱۹ سالگی در منطقه زبیدات عراق به درجه رفیع شهادت رسیده بود.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته مراسم وداع با این شهید گرانقدر با حضور خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و جمعی از کارکنان پلیس با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در محل یگان ویژه استان برگزار می شود.

سرهنگ کریمی خاطر نشان کرد: همچنین فردا صبح کارکنان مجموعه ستاد فرماندهی انتظامی استان اصفهان نیز میزبان این شهید گرانقدر خواهند بود و سپس ساعت ۴و ۳۰ دقیقه عصر فردا از مقابل استانداری به سمت میدان امام حسین (ع) تشییع و فرداشب نیز یک مراسم وداع در شهر نجف آباد برگزارخواهد شد.

وی اضافه کرد: در نهایت ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح روز سه شنبه که مصادف با سالروز رحلت جانسوز پیامبراسلام (ص) است با سخنرانی حجت السلام حسناتی امام جمعه شهرستان نجف آباد و حضور مردم قدرشناس این شهر از میدان آزادی این شهر تشییع و در گلزار شهدای نجف آباد به خاک سپرده می شود.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: بازگشت شهید سرافراز نیروی انتظامی در آستانه هفته ناجا خونی تازه در رگ های کارکنان این فرماندهی جاری کرد و یک بار دیگر ماموران پلیس با این شهید و همه شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی عهد و پیمان می بندند که همواره پیرو ولایت بوده و از ارزش های انقلاب و امنیت نظام حراست کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *