گردهمایی کارشناس مسئولان و کارشناسان تربیت بدنی و سلامت مناطق و نواحی استان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان برگزار شد .

گردهمایی کارشناس مسئولان و کارشناسان تربیت بدنی و سلامت مناطق و نواحی استان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان در محل مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان شماره سه شهر اصفهان برگزار شد .


به گزارش دنیای اسرار: در دوازدهمین روز از آبان ماه ۱۳۹۸ مدیرکل آموزش و پرورش استان در گردهمایی کارشناس مسئولان و کارشناسان تربیت بدنی و سلامت مناطق و نواحی استان ضمن گرامی داشت ایام ربیع الاول با اشاره به اهمیت حوزه تربیت بدنی و شرایط آموزش و پرورش استان اظهار داشت : بیش از ۸۵۰ هزار دانش آموز در آموزش و پرورش استان اصفهان تحصیل می کنند و قطعا فضاهای آموزشی پاسخگوی این جمعیت دانش آموز نیست .

وی در ادامه افزود : درسالهای گذشته با رشد سالانه جمعیت دانش آموزی ، سرانه ورزشی آنطور که می بایست رشد چشمگیری نداشته است اما اخیرا اتفاقات خوبی رقم خورده و خیرین بزرگوار به کمک این حوزه آمده اند و امروز شاهد افتتاح سالن های ورزشی و زمین چمن هایی در استان هستیم که با همت این عریزان به ثمر نشسته است و خرسندیم که خیرین ما به این نتیجه رسیده اند که در حوزه ورزش سرمایه گذاری نمایند .

مدیرکل آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *