تاریخ انتشار : دوشنبه 23 ژانویه 2023 - 18:10
کد خبر : 31549

قرارداد ۳‌جانبه تأمین، انتقال و توزیع فرآورده‌های نفتی حوزه برندینگ امضا شد

قرارداد ۳‌جانبه تأمین، انتقال و توزیع فرآورده‌های نفتی حوزه برندینگ امضا شد

قرارداد سه‌جانبه تأامین، انتقال و توزیع فرآورده‌های نفتی حوزه شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع (برندینگ) بین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، شرکت پالایش نفت اصفهان و شرکت راهبر ترابر انرژی امضا شد. به گزارش دنیای اسرار، قرارداد سه‌جانبه تأامین، انتقال و توزیع فرآورده‌های نفتی حوزه شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع (برندینگ) بین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، شرکت پالایش

قرارداد سه‌جانبه تأامین، انتقال و توزیع فرآورده‌های نفتی حوزه شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع (برندینگ) بین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، شرکت پالایش نفت اصفهان و شرکت راهبر ترابر انرژی امضا شد.

به گزارش دنیای اسرار، قرارداد سه‌جانبه تأامین، انتقال و توزیع فرآورده‌های نفتی حوزه شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع (برندینگ) بین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، شرکت پالایش نفت اصفهان و شرکت راهبر ترابر انرژی امضا شد.
این قرارداد شنبه (۱ بهمن) با حضور جلیل سالاری، مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، علی‌اکبر نژادعلی، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، محسن قدیری مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان و ابراهیم کاویانی‌پور، مدیرعامل شرکت راهبر ترابر انرژی امضا شد.
هدف از امضای این تفاهم‌نامه تقویت زیرساخت‌های زنجیره تأمین و توزیع فرآورده در کشور، مدیریت مصرف سوخت و کاهش تصدی‌گری دولت در حوزه نقل و انتقال فرآورده است.

جلیل سالاری، مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در این جلسه از زیر پوشش قرار گرفتن شرکت‌های صاحب مجاری عرضه ازسوی تولیدکنندگان فرآورده خبر داد و گفت: شرکت‌های صاحب مجاری عرضه در قالب نو طرح برندینگ، کار تولید را به موازات انجام می‌دهند که گام بزرگی در حوزه برندینگ به شمار می‌آید.
وی افزود: گام نخست این طرح در پالایشگاه تبریز به‌صورت محدود آغاز و مقرر شد در یکی از کلانشهرها نیز اجرایی شود تا بتوانیم به‌تدریج، ظرفیت انتقال را ایجاد و خود منطقه، فرآورده را عرضه کند.
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی اضافه کرد: توزیع روزانه ۱۲۰ میلیون لیتر سوخت در حوزه نیروگاهی، ۱۰۵ میلیون لیتر بنزین در بخش حمل و نقل، ۸۵ میلیون لیتر نفت گاز، ۱۵ میلیون لیتر در حوزه صنایع و حمل و نقل عمومی و تامین سوخت دیگر بخش‌ها نظیر صنایع سیمان عدد بزرگی است که به لطف خداوند و تلاش همکاران من در مجموعه تولید و دحمل و نقل محقق شد و توانستیم شمال‌شرق کشور را به‌صورت کامل پوشش دهیم.

 

در سال ۱۴۰۵ به بالاترین ضریب پیچیدگی در منطقه خواهیم رسید

محسن قدیری، مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان نیز در این مراسم با اشاره به اینکه این هلدینگ در نظر دارد در سال ۱۴۰۵ با بالاترین ضریب پیچیدگی در منطقه یعنی ۱۲٫۶ محصولات تمام صادراتی را تولید کند، اظهار داشت: برای رسیدن به این هدف همه زیرساخت‌ها را تعریف و روند اجرایی شدن آن را آغاز کرده‌ایم.
وی با بیان اینکه تاکنون ۴۰۰ پروژه برای هلدینگ پتروپالایش اصفهان تعریف و آغاز به کار کرده‌ایم، گفت: تعداد پروژه‌های هلدینگ پتروپالایش اصفهان به اندازه تمام پروژه‌های فعال در صنعت نفت کشور است.
مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان با اشاره به اینکه نیروی انسانی برای تحقق استراتژی تعریف شده تا سال ۱۴۰۵ مهم‌ترین مولفه موفقیت است، افزود: از این رو همه توان خود را به کار گرفته‌ایم تا در همه ابعاد از جمله حقوق و دستمزد، وضعیت قرارداد، خدمات رفاهی، خدمات بهداشت و درمان و … بالاترین میزان رضایت کارکنان از کف تا سقف سیستم را به دست آوریم.
وی اضافه کرد: در این راستا باید به تبدیل وضعیت قرارداد یک هزار و ۸۲۰ نیروی انسانی تا ۲۰ سال سابقه کار، تغییر پوشش بیمه‌ای و توسعه مراکز طرف قرارداد درمانی تا ۲۰ هزار مرکز، توزیع بن خرید بین همه پرسنل به صورت عادلانه، توانمندسازی فرزندان کارکنان و استعدادیابی بین آنها با همکاری دانشگاه صنعتی و ارائه خدمات رفاهی بین همه کارکنان به صورت یکسان و … اشاره کرد.
قدیری با بیان اینکه اینکه اشتغال زایی از دیگر برنامه‌های در دستور کار هلدینگ پتروپالایش اصفهان است، تصریح کرد: ما در برنامه کاری خود اشتغال زایی برای ۱۰ هزار نفر را در دستور کار داریم و با همکاری ۶ شرکت زیر مجموعه تازه تاسیس این امر را محقق خواهیم ساخت.
وی فلسفه وجودی راه‌اندازی ۶ شرکت زیرمجموعه را در واقع ایجاد بازوهای مناسب برای اجرای پروژه‌های در دستور کار شرکت دانست و افزود: این بازوها ما را در رسیدن به شرکت پتروپالایشی پاک با کمترین آلودگی کمک خواهند کرد.
مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان با اشاره به راه‌اندازی شرکت راهبر ترابر انرژی نیز تصریح کرد: توزیع سوخت در سطح کشور در هر فصلی از سال امری الزامی است، برای این امر ما این مجموعه را برای از بین بردن همه دغدغه ها در زمینه توزیع سوخت و انواع فرآورده‌های نفتی راه اندازی کرده‌ایم.
وی ادامه داد: برای این امر خرید ناوگان زمینی حمل سوخت، ناوگان ریلی و کشتی را برنامه‌ریزی کرده‌ایم و تا سال ۱۴۰۴ به همه اهداف خود در این شرکت خواهیم رسید.
قدیری اضافه کرد: شرکت راهبر ترابر انرژی این ظرفیت را دارد تا در زمینه پخش فرآورده‌های نفتی بازویی مناسب برای شرکت‌های مرکزی کشور باشد ودر واقع برای هلدینگ پتروپالایش اصفهان نیز سودآوری بالایی را خواهد داشت.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.